0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Запрошуємо всіх, хто бажає купити сканер штрих кода за низькими цінами прийняти участь в акції! Тільки тиждень з 13 листопада по 17 листопада 2023 року буде проведено розпродаж на кращий сканер штрих кодов QR Mindeo MP725.

Ми подумали, що у випадку, якщо ви не знайомі з якістю скануючих модулів Mindeo – вам буде цікаво побачити відео з тестуванням якості зчитування сканеру qr-кодів і штрих кодів з різних типів товарів. Ознайомитися з відео можна тут.

Самі круті знижки 2022 року: До 90% знижки на нові та бв термінали збору данихштрих-сканерипринтери штрих коду, POS-системи, грошові скриньки від Ітератор https://www.iterator.com.ua/

Розпродаж! Sale! Акція! На честь Black Friday ловіть тотальний розпродаж, найнижчі ціни на POS-обладнання, обладнання для обліку за штрих-кодом!

Купуйте дешеве торгове обладнання зі знижкою: ТЗД бв від 9,99 €, радіосканери и презентаційні сканери штрих кодів від 29,99 €, термопринтери для штрих-кодів та термотрансферні принтери етикеток, POS системи нові та БВ, мобільні POS системи та принтери чеків (для програмного РРО).

Страшно привабливі знижки на честь Halloween!

Розпродаж! Sale! Акція! Низькі ціни на POS-обладнання, обладнання для обліку за штрих-кодом!

У вас є можливість купити дешеве торгове обладнання: термінали збору даних від 9,99 €, радіосканери та презентаційні сканери штрих кодів від 29,99 €, термопринтери для штрих-кодів та термотрансферні принтери етикеток, POS термінали нові та вживані, мобільні POS системи та принтери чеків (працюючі при програмному РРО).

Список усіх товарів, що беруть участь в акції товару, і низькі ціни можна подивитися тут

Пропонуємо великий асортимент чекових принтерів, а також звернути увагу на наступні недорогі POS принтери чеків для друку на касовій стрічці різної ширини з різними інтерфейсами:

XP-С58H (USB, Ethernet) для вузьких чеків

GP-D801 (USB, Ethernet) для широких чеків

Xprinter XP-58IIK (USB+Bluetooth+WiFi) для вузьких чеків

Акція "Зима прийшла, знижки принесла"

Корпорація Point Mobile вже понад 7 років входить до числа провідних компаній з продажу терміналів збору даних і займає 4-те місце з продажу мобільних ТСД у світі. Купити термінал збору даних у Кореї, звідки бере коріння компанія, так престижно, що з продажу ТСД виробник посідає 1-е місце у Кореї. Також, як і раніше, Point Mobile виробляє ОЕМ товари для таких брендів, як Honeywell Scanning & Mobility, Datalogic та CASIO.

Акція «Зимовий бал»

Збирай промобали за придбання товарів, що беруть участь в акції.

1 бал = 1 долар

Після підбиття підсумків акції промобали можуть бути використані як знижка на нові покупки, на купівлю демо-обладнання або отримані у грошовому еквіваленті.

Термін дії з 1 грудня 2020 року по 1 березня 2021 року.

Зібралися купити сканер штрих-коду Zebra DS7708? Це дійсно дуже популярна модель - вертикально встановлюється на робоче місце касира стаціонарний 2D сканер з підвищеною швидкістю декодування будь-яких 2D кодів. Широке вікно сканування і поле огляду, а також всеспрямоване сканування штрих кодів збільшують пропускну здатність каси, оскільки процес зчитування стає швидше, не дивлячись на те, на якій стороні розташований штрих-код. Якщо ми будемо порівнювати з Zebra DS9208, то звичайно при більшої прохідності об'єкта краще вибрати DS7708, але от ціна сканера DS7708 Zebra звичайно ж вище, скажете ви. А ми вам скажемо, що беручи участь в нашій промоакції, ви отримаєте DS7708 Zebra по тій же вартості. Як це відбувається?