0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Оренда штрих код сканерів

Послуга прокату сканера штрих-коду ідеально підходить для тих, хто потребує короткочасної заміни зламаного обладнання. Сканери штрих-коду часто використовуються в ручному режимі і потрапляють у ремонт частіше, ніж принтери етикеток або ноутбуки. При цьому час ремонту може іноді затягнутися на дні та тижні. Щоб не зупиняти процеси, має сенс орендувати сканер штрих-коду на цей період.

Також послуга оренди штрих-сканера підійде для проведення щорічної або щоквартальної інвентаризації на складі або в магазині товарів чи основних засобів, для оприбуткування великої партії товарів зі штрих-кодами, яку необхідно просканувати за максимально короткий термін.

Для організації різного роду івентів (виставок, конференцій, семінарів, симпозіумів) часто використовуються сканери штрих кодів, оскільки дані пристрої значно полегшують і прискорюють процес реєстрації відвідувачів заходу. Якщо ж подібні події відбуваються у вашій компанії не дуже часто, то немає сенсу купувати повний комплект обладнання для автоматизації обліку гостей.

Компанія Ітератор пропонує послугу оренди обладнання для проведення івентів. Послуга оренди передбачає здачу в тимчасове користування обладнання (сканери штрих кодів, термінали збору даних, принтери етикеток, ноутбуки), яке пройшло попередню діагностику і настройку в нашому сервісному центрі.

Також провідними фахівцями нашої компанії розроблено софт для проведення івентів, за допомогою якого можлива не лише загальна реєстрація відвідувачів при вході, а й поетапна реєстрація відвідування гостями окремих виступів, виставкових стендів, семінарів (в разі, якщо програма вашого заходу складається з декількох подій). Такий підхід дозволяє робити моніторинг інтересів гостей й на основі його результатів будувати стратегію ведення бізнесу.

Ми здійснюємо передпродажну підготовку всіх пристроїв перед орендою (терміналів збору даних, принтерів етикеток). Ви завжди можете відвідати наш офіс і вибрати найбільш підходящий продукт для ваших завдань.