0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

CODE 39

ГЕНЕРАТОР ШТРИХ КОДІВ

Code 39 - що це за штрих код?

Code 39, як випливає з назви, може містити до 39 символів у штрих-коді. Код 39 є найпростішим із літеро-цифрових кодів, він призначений для самоперевірки символів і часто використовується всередині малих підприємств, також відомий як код обмеженого обігу.

Спочатку розроблений у 1970-х роках, Code 39 кодує цифри, великі літери (A-Z) і деякі спеціальні символи. Використовуючи комбінації двох символів, можна закодувати повний набір символів ASCII, включаючи спеціальні символи, такі як символи валют. Якщо використовуються такі комбінації символів, код називається Code 39 Extended. «39» у назві символіки не стосується розміру кодованого набору символів, це поширена помилка. Натомість це скорочення від «три з дев’яти» через те, що окремий символ має дев’ять елементів (смуги та пробіли), три з яких широкі.

 

Як згенерувати штрих-код Code 39

В інтернеті можна знайти багато безкоштовних генераторів штрих-кодів он-лайн що справляться з створенням Code 39. На нашому сайті легко згенерити штрих-код Code 39 та завантажити його в форматі png. Виконайте просту послідовність кроків, внесіть потрібні дані і штрих-код автоматично завантажиться в папку Download.

barcode generator

 

Пристрої для зчитування штрих-кодів Code 39

Сканування таких кодів можуть здійснювати прості і більш складні і дорогі CCD сканери, лазерні сканери штрих-коду, image фотосканери і сучасні та більш старі термінали інвентаризатори Code 39.

 

Принтери для друку штрих-кодів Code 39

Для друку використовуються наступні технології 1) лазерний, струменевий, матричний для офісних принтерів 2) прямий термодрук, термотрансферний друк та сублімаційний друк в принтерах для пластикових карт та принтерах для друку етикеток.

 

Які ще штрих коди можна зробити в нашому генераторі?

Наш онлайн-генератор штрих-кодів спрощує створення штрих-кодів. Введіть інформацію без встановлення будь-якого програмного забезпечення та створіть штрих-коди прямо зараз: EAN, UPC, Code-39, Code-128, QR Code, PDF417.

EAN-8:коротша і менш використовувана версія EAN-13, яка використовується для менших за розміром продуктів

EAN-13:міжнародний код роздрібної торгівлі за європейською нумерацією товарів; це, мабуть, найвідоміший штрих-код у світі

UPC: штрих код, який використовується для роздрібних товарів у Північній Америці.

Code39: буквено-цифровий штрих-код, який використовується для загальних цілей у всьому світі.

Code128:штрих-код високої щільності, який може кодувати всі 128 символів.

PDF417:чудово підходить для кодування великих обсягів даних.

QR-код:найпопулярніший 2Д штрих-код, який можна сканувати смартфонами.