0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

EAN-8

ГЕНЕРАТОР ШТРИХ КОДІВ

EAN-8 що це за штрих код?

EAN 8 – це лінійний 1D код, що використовується найчастіше в роздрібній торгівлі в Європі. EAN-8 (як і його американський аналог UPC-E) в основному використовується для продуктів невеликого розміру, де більший за розміром EAN-13 не поміщається (наприклад, упаковки жувальної гумки).

Вже 50 років EAN 8, EAN-13 та UPC використовуються для автоматичної ідентифікації товарів в магазинах. Про це ми писали в статті про 50 років з дати сканування першого штрих-коду в супермаркеті.

 

Створення штрих-коду EAN-8.

Код EAN-8 кодує 7 цифр плюс додає обов’язкову контрольну цифру, звідси й назва EAN8. Штрих-код EAN 8 легко розпізнати. Він завжди починається і закінчується двома тонкими лініями, а також має дві тонкі смуги прямо в центрі символу.

 

Отримання номера коду EAN-8

Номери EAN 8/GTIN-8 для продажу товарів через роздрібну мережу чи через інтернет видає відділення організації GS1 у конкретній країні. GS1 — це некомерційна міжнародна організація, яка розробляє та контролює стандарти для штрих-кодів і відповідних префіксів компаній. Більше про історію створення і отримання штрих-коду можна прочитати в нашій статті.

 

 barcode generator

Як згенерувати штрих-код EAN-8

Любий безкоштовний генератор штрих-кодів он-лайн справиться з створенням коду EAN-8. На нашому сайті легко згенерити штрих-код EAN-8 та завантажити його в форматі png. Виконайте просту послідовність кроків.

Пристрої для зчитування штрих-кодів EAN-8

EAN-8 є лінійним найпростішим штрих-кодом. Можна з упевненістю припустити, що всі доступні сьогодні зчитувачі штрих-кодів та ТЗД термінали даних підтримують зчитування EAN 8. Дешеві та старі моделі сканерів штрих-кодів можуть мати проблеми з кодами, надрукованими з низькою роздільною здатністю або при зчитуванні на відстані. Але нові моделі сканерів, прайс-чеккери зчитують EAN-8 без проблем.

Принтери для друку штрих-кодів EAN-8

Для друку штрих-кодів EAN-8 можна використовувати звичайні офісні принтери. Але якщо вам потрібна етикетка конкретних розмірів з клеєвою основою – звертайтесь до нас і підберемо для ваших завдань найкращий принтер для етикеток. До того ж, ми порекомендуємо принтери з безкоштовною програмою для дизайну етикеток.

 

Які ще штрих коди можна зробити в нашому генераторі?

EAN-13: міжнародний код роздрібної торгівлі за європейською нумерацією товарів;

UPC: код продукту, який використовується для роздрібних товарів у Північній Америці.

UPC-E: коротша версія UPC для менших продуктів у Північній Америці.

Code39: буквено-цифровий штрих-код, який використовується для загальних цілей у всьому світі.

Code128:штрих-код високої щільності, який може кодувати всі 128 символів.

PDF417: чудово підходить для кодування великих обсягів даних.

QR-код: найпопулярніший 2Д штрих-код, який можна сканувати смартфонами.