QR
ГЕНЕРАТОР ШТРИХ КОДІВ
QR що це за штрих код?
Літери "QR" розшифровуються як "Quick Response" (з англ. "Швидка відповідь"). Таким чином, QR-код – це двовимірний матричний штрих-код. Вони можуть швидко обробляти інформацію, що міститься в певному розташуванні пікселів QR-коду. Це робить його зручним способом зберігання даних та доступу до них. Ви можете більш детально ознайомитися з типами двовимірних штрих-кодів, різницею між стековими та матричними кодами, перевагами QR кодів в нашій статті про історію створення двомірних штрих кодів і конкретно QR-коду.
Для чого використовується, як створити qr-код?
Стандартні штрих-коди можуть зберігати лише невелику кількість інформації (часто лише цифри), тоді як QR-коди містять набагато більше елементів, букв, цифр, символів. Такі штрих-коди часто використовуються для надання додаткової інформації, перенаправлення на сайт.
QR-код та акцизна марка на алкоголь, перевірка акцизної марки на алкоголь в Україні
Завдяки можливості кодування великого об'єму інформації та легкості зчитування коди QR почали використовувати на документах, а також акцизних марках. В Україні акцизна марка на алкоголь наразі містить QR код. Сканер штрих-коду за допомогою програмного забезпечення перевіряє акцизну марку на сайті податкової служби. У разі відсутності можливості автоматичної перевірки можна перевірити акцизну марку на алкоголь в Україні на сайті https://cabinet.tax.gov.ua/registers/mark.
У вікні "Вигляд марки" виберіть "Новий зразок". У розділі "Серія марки" введіть серію марки, що складається з чотирьох великих літер англійського алфавіту. У полі "Номер марки" введіть номер із 6 цифр.
Як створити qr-код для сайту?
QR-код може містити URL-адреси веб-сайтів, номери телефонів або текст довжиною до 4000 символів.
Створити qr-код для сайту ви можете нашим безкоштовним генератором штрих-кодів QR. Введіть назву сайту (наприклад, https://www.iterator.com.ua/) в поле Input data. Натисніть кнопку Download і почнеться автоматичне завантаження штрих-коду в форматі png.
Як використовувати QR-коди в ресторані? Як зробити/згенерувати QR-код для меню?
Дуже популярним стало використовувати QR-коди для демонстрації цифрового меню. Навіть найменші кафе і ресторани можуть надати такий варіант своїм відвідувачам.
Пристрої для зчитування QR штрих-кодів
В установах і компаніях для зчитування QR-кодів основними пристроями є сканери штрих-коду (у тому числі, вбудовані в каси та кіоски самообслуговування) та термінали збору даних. Цей код настільки зручний, що його можна зчитувати та сканувати за допомогою різних пристроїв, в першу чергу таких як камера смартфона. Тому QR штрих-коди такі популярні для меню ресторану, надання інформації (про товар, сайт), кодування кодів доступу (WiFi).
Принтери для друку штрих-кодів QR-кодів
Майже всі сучасні принтери етикеток мають в програмному забезпеченні можливість створення та друку QR-кодів. Тож можна сказати, що любий принтер етикеток є принтером штрих-кодів QR.
Які ще штрих коди можна зробити в нашому генераторі?
EAN-13:міжнародний код роздрібної торгівлі за європейською нумерацією товарів.
EAN-8:компактна версія EAN-13, використовується для менших за розміром продуктів.
UPC:код продукту, який використовується для роздрібних товарів у Північній Америці.
UPC-E:коротша версія UPC для менших продуктів у Північній Америці.
Code 39:буквено-цифровий штрих-код, який використовується для загальних цілей у всьому світі.
Code 128: штрих-код високої щільності, який може кодувати всі 128 символів.
PDF 417:чудово підходить для кодування великих обсягів даних.