0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

UPC

ГЕНЕРАТОР ШТРИХ КОДІВ

UPC - що це за штрих код?

UPC — це 12-значний лінійний 1D штрих-код, який використовується переважно в Сполучених Штатах Америки для роздрібної торгівлі та споживчих товарів. Ви можете знайти цей штрих-код на багатьох продуктах в США. Код складається з 12 цифр і містить код країни, код компанії та код товару.

Загалом, якщо товари скануються або продаються через роздрібну торгівлю, використовується штрих-код EAN або UPC. Символіка UPC була введена в США на початку 1970-х років. Про це можна прочитати в нашій статті про історію створення перших сканерів штрих-коду .

Створення штрих-коду UPC

Нижче ми зібрали та пояснили найпопулярніші типи штрих-кодів (лінійні штрих-коди, 2D двовимірні штрих-коди), щоб допомогти вам зрозуміти, який вам слід обрати: це залежить від деяких факторів, таких як ваша галузь, числові чи буквені дані, кількість цифр. Якщо вам знадобиться програмне забезпечення для створення та друку штрих-кодів на принтері етикеток: ми рекомендуємо серед безкоштовних програм для дизайну етикеток GoLabelвід Godex.

barcode generator

Пристрої для зчитування штрих-кодів UPC.

Пристроєм для зчитування штрих-кодів UPC є любий сучасний image, CCD або лазерний сканер 1Dштрих-кодів або сканер-термінал даних.

Пристрої для друку штрих-кодів UPC.

Для друку UPC кодів підійде любий офісний чи принтер для етикеток або принтер пластикових карт. Іноді коди UPC використовуються для внутрішніх потреб. Ці штрих-коди завжди починаються з «0» або «2» і часто зустрічаються на продуктах мережевих магазинів, які не продаються в інших місцях під тим самим брендом або назвою. Або, наприклад ваги з друком етикетки можуть друкувати такі внутрішні коди, що несуть інформацію про товар і вагу.

Які ще штрих коди можна зробити в нашому генераторі?

EAN-8:коротша і менш використовувана версія EAN-13, яка використовується для менших за розміром продуктів

EAN-13:міжнародний код роздрібної торгівлі за європейською нумерацією товарів; це, мабуть, найвідоміший штрих-код у світі

UPC-E:коротша версія UPC для менших продуктів у Північній Америці.

Code39: буквено-цифровий штрих-код, який використовується для загальних цілей у всьому світі.

Code128:штрих-код високої щільності, який може кодувати всі 128 символів.

PDF417:чудово підходить для кодування великих обсягів даних.

QR-код:найпопулярніший 2Д штрих-код, який можна сканувати смартфонами.