0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Оренда терміналів збору даних

Часто щодо різноманітних заходів чи організації інвентаризації товарів необхідно додаткове устаткування – мобільні термінали збору даних, які дозволяють максимально спростити процес обліку і уникнути паперової тяганини. У портативних ТСД є сканер штрих-коду, який дозволяє збирати дані за допомогою штрих-кодів або QR-кодів та відправляти їх у вашу систему WMS або ERP або комп'ютер. Нерідко виникають ситуації, коли придбання та налаштування власного обладнання призводить до зайвих фінансових та тимчасових витрат. У такому разі найбільш раціональне рішення – це оренда мобільних терміналів збору даних разом із точкою доступу (або без неї).


Більше того, наша компанія Ітератор може організувати технічний супровід під час оренди, що дозволить уникнути накладок під час використання ТЗД. Крім терміналів збору даних, ми маємо можливість орендувати принтери для друку етикеток та браслетів, сканерів штрих-кодів, ноутбуків та іншого обладнання для автоматизації обліку. Всі пристрої, що орендуються, проходять попередню діагностику в нашому сервісному центрі, абсолютно справні, що дозволяє організувати захід або переоблік на високому технологічному рівні без ризику поломок або вимушеного простою.
Ми маємо широкий вибір промислових терміналів збору даних, які найкраще підходять для ваших операцій — надійні термінали Windows або складські EDA Android, з клавіатурою або повноцінним сенсорним екраном, з поворотною скануючою головою або з рукояткою. В даний час існує велика різноманітність ТЗД сканерів, таких як ТЗД Point Mobile, термінали Zebra, Honeywell. Ми допоможемо вам вибрати найкращий портативний ТЗД, який відповідає вашим потребам та має правильні технічні та експлуатаційні характеристики.
Ми маємо для швидкої оренди ТЗД для роботи на складі, для водіїв-експедиторів, для мерчендайзерів. Радіотермінал включає акумулятори і може включати необхідні аксесуари - комунікаційно-зарядні кредли.
Наша послуга з оренди ТЗД, сканерів штрих-коду та принтерів для етикеток допоможе зробити інвентаризацію товарних запасів або основних засобів набагато швидше та надійніше. Крім того, у нас є хороші варіанти терміналів збору даних б/в.
Терміни оренди терміналів EDA або принтера етикеток є гнучкими - від одного дня до декількох місяців або років.