0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Оновлення та модернізація терміналів збору даних (Refurbish)

Мобільні термінали збору даних широко використовуються для організації роботи як мобільних співробітників підприємства (торгових представників, сервісних працівників, служб доставки і т.д.), так і працівників складу, магазину або офісу (інвентаризація основних засобів). Дуже часто вирішуються прості завдання, що не вимагають оновлення парку терміналів. Старі і бв термінали збору даних цілком справляються з завданнями збору даних. Якщо регулярно проводити діагностику, здійснювати ремонт терміналів збору даних -то вони прослужать дуже довго. Але питання фізичного зносу ніхто не відміняв, особливо при інтенсивному використанні.

Сервісний центр компанії Ітератор надає послугу модернізації (Refurbish) вже наявного у вас обладнання, в даному випадку мобільних терміналів збору даних. Такий тип сервісного обслуговування стає все більш популярним у багатьох країнах, оскільки він дозволяє за дуже помірну плату модернізувати існуючий парк обладнання, отже, відпадає необхідність в придбанні нових пристроїв.

Послуга Refurbish передбачає діагностику терміналів збору даних, виявлення зношених компонентів з їх подальшою заміною. Проводиться оновлення корпусу, клавіатури, сенсорного екрану, тригера і т.д. Також можлива заміна лазерних скан модулів на більш функціональні імідж скан головки.

Також ми надаємо послугу оновлення та модернізації вагів з чекодруком Mettler Toledo, DIGI, CAS і принтерів етикеток.