0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Скупка б/в терміналів збору даних (ТЗД)

Технічний прогрес дуже швидко йде вперед, і часто справне устаткування морально застаріває, що призводить до необхідності оновлення парку комп'ютерних пристроїв підприємства. Мобільні термінали збору даних виробництва компанії Zebra Technologies (раніше Motorola, Symbol) зарекомендували себе як виключно надійні і довговічні ТСД, але на жаль, застарілі моделі мобільних комп'ютерів мають обмежений функціонал.

Наша компанія Ітератор пропонує вам вигідне і швидке рішення утилізації б/в ТЗД - скупка мобільних терміналів збору даних, що були в експлуатації. Ми приймаємо як працюючі, так і неробочі ТЗД.

Для оцінки вартості вашого бу обладнання автоматизації обліку та інвентаризації нам необхідна така інформація: виробник, модель, парт-номер, а також фото і можливо відео пропонованих терміналів даних.

Наш сервісний центр має багаторічний досвід по ремонту і модернізації б/у пристроїв для автоматизації торгівлі та обліку: б/в вагів з чекодруком, б/в сканерів штрих коду, б/в принтерів етикеток і б/в терміналів збору даних.

Б/в обладнання ми використовуємо для отримання запчастин, щоб зробити ремонт техніки, з якою замовники ще не готові розлучитися, також ми продаємо бу ТЗД, бу ваги, бу сканери штрих коду і бу принтери штрих коду.

Все БУ обладнання проходить передпродажну діагностику, сервісне обслуговування, чищення, а також проводиться заміна акумуляторів, зношених деталей корпусу і внутрішніх механізмів. Таким чином, б/у пристрої від нашої компанії Ітератор мають гарантію 6 місяців і при цьому коштують значно дешевше нових аналогів.

Придбання б/у торгового обладнання може бути відмінним рішенням для молодого бізнесу, що розвивається, коли ще невідома рентабельність і фінансові можливості підприємця тимчасово обмежені.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція по скупці бу мобільних терміналів збору даних, принтерів етикеток, а також комп'ютерних вагів з чекодруком, то телефонуйте нам за телефонами, вказаними на нашому сайті, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.