0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Компанія Ітератор була заснована у 2008 році і починала свою діяльність, реалізуючи сканери штрих коду нові і б.у, термінали збору даних, принтери етикеток. Зараз в асортименті можна знайти інше торгове обладнання, ваги з чекодруком для самообслуговування, фіскальні принтери і касові апарати, POS системи і різноманітну периферію (чекові принтери Star і Citizen, грошові скриньки, програмовані клавіатури Preh).

До напрямків діяльності компанії додалися програмне забезпечення для терміналів збору даних влачного виробництва, програмне забезпечення для автоматизації обліку відвідувачів виставки, створення комп'ютерних сенсорних ваг з чекодруком, модернізації ваг б.у до сенсорних. Наш сервісний центр здійснює ремонти сканерів, терміналів збору даних Point Mobile і Caribe та принтерів етикеток Godex і Zebra, і сервісне обслуговування техніки інших брендів.

Ми є офіційним дистриб'ютором і сервісним центром в Україні виробника POS систем і чекових принтерів Sam4s, компанії Point Mobile, Caribe, Detaik, Numa, Generalscan, G-printer, Gole.

Ітератор працює на ринку роздрібної торгівлі, сфери послуг, транспорту і логістики, дистрибуції та виробництва з рішеннями з управління інформацією, які включають в себе програмне забезпечення, обладнання, послуги з консалтингу, радіорозвідки, інтеграції та сервісного супроводу.

Стратегія Ітератор - розробка кастомізованих різноманітних рішень для різних сегментів ринку. Кожне рішення враховує особливості ведення бізнесу замовника. Ми надаємо послуги оренди терміналів збору даних, принтерів етикеток, сканерів штрих-коду, а також скупку терміналів збору даних і ваг і послугу "trade-in". Ми надаємо програмне забезпечення для терміналів збору даних безкоштовно при покупці ТСД, а також даємо обладнання на безкоштовне тестування.

Наші переваги:

  • Великий досвід - якісні консультації продавців, інженерів, програмістів
  • Великий склад - прямі поставки з Європи, Америки та Азії в найкоротші терміни
  • Широка лінійка продуктів для автоматизації обліку і кращі ціни
  • Власний сервісний центр, склад запасних частин
  • Високий рівень обслуговування за рахунок гнучкості