0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Godex-logo

GODEX International, заснована в 1993 році зі штаб-квартирою на Тайвані, є інжиніринговою компанією, яка спеціалізується на розробці та виробництві продукції для друку штрих-кодів, яка лідирує в галузі за співвідношенням ціни та високої продуктивності. GODEX має офіси в США, Європі та Китаї, а її продукція поширюється по всьому світу.

В асортименті GoDEX International широкий вибір настільних принтерів етикеток, а також мобільні та промислові принтери етикеток. Крім того, корпорація випускає витратні матеріали до принтерів – риббони (фарбувальні стрічки). При цьому компанії вдається виробляти інноваційну продукцію, утримуючи демократичну ціну на принтери штрих-кодів, що робить принтери Godex ще більш привабливими. 
Програмне забезпечення GoLabel з російськомовним інтерфейсом - це повністю безкоштовна програма для дизайну етикеток для принтерів Godex з універсальними і зручними для користувача функціями. За допомогою цього дизайнера етикеток у вас також є можливість створювати етикетки зі змінними величинами або використанням баз даних.

 

https://www.godexintl.com/?locale=en_GB