0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

FOUNYA

Guangzhou Fangpai Technology Co., Ltd. з моменту свого заснування в 2015 році відповідає за розробку обладнання для роздрібних магазинів, закладів громадського харчування та інтелектуального обладнання. Це провідне у світі високотехнологічне підприємство. Передові лінії компанії охоплюють касові апарати, касові апарати самообслуговування, автомати для самообслуговування, хмарні сховища, сенсорні екрани, цифрові вивіски тощо, що повністю відповідає потребам комерційних операцій.

З початком «нової ери роздрібної торгівлі» Fangpai Technology точно вловлює пульс ринку та надає загальні програмні та апаратні рішення для великих торгових мереж із своїм перспективним стратегічним баченням. Наші високоякісні продукти та послуги отримали широке визнання на ринку, і ми встановили глибокі відносини співпраці з багатьма з 500 найкращих компаній світу та 100 провідних компаній галузі, включаючи Sinopec, CNOOC, Ctrip, Midea, Lianhua , Haidilao, Dicos, Yonghe King тощо.

Fangpai Technology завжди дотримується основних цінностей інновацій, якості та сервісу, постійно проводив технологічні дослідження та розробки та інновації продуктів і задовольням потреби клієнтів чудовою якістю та першокласним обслуговуванням. Компанія має розвинену технологію сенсорних екранів і виробничі можливості, застосовує сенсорні екрани для різних сценаріїв використання та створює серію високоякісних пристроїв із сенсорним екраном.

Fangpai Technology бере за основу концепцію «сенсорний екран +» і прагне сприяти розробці інтелектуального комерційного обладнання. Ця концепція випливає з глибокого розуміння та широкого застосування ринку сенсорних екранів, підбираючи аксесуари з різними функціями, щоб забезпечити більш ефективні, зручні та розумніші рішення для комерційних операцій.