0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Мобільні термінали збору даних (ТЗД) застосовуються для автоматизації процесу вводу даних при безлічі завдань: збору даних при інвентаризації товарів чи основних засобів, перевірки наявності та цін на товар в магазині, комплектування замовлень, приймання/складування/відвантаження продукції, відстеження переміщення та доставки посилок і багато іншого.

Компанія Meest ПОШТА націлена на постійне впровадження найновіших технологій в поштовій логістиці та не зупиняється, ретельно обираючи нові технічні засоби для впровадження цих технологій.

 

При виборі нового ТЗД для розподільчого центру було проведене тестуваннях багатьох моделей та брендів терміналів. Зараз на ринку представлено безліч різних виробників, а компанії було необхідно детально підібрати пристрій під свої потреби, враховувати потрібну дальність зчитування, наявність клавіатури, розмір екрану, наявність рукоятки для сканування, клас захисту тощо.

 

data terminals in warehouse

В результаті тестування була обрана модель РМ 351 корейського виробника Point Mobile, що має широкий асортимент товарів та аксесуарів, а також сервісний центр в Україні. У терміналі PointMobile PM351 оптимально поєднуються фізична клавіатура та сенсорний екран, ергономічність та довговічність. Він досить легкий, щоб працівники могли використовувати його весь день, і досить міцний, щоб витримувати падіння при щоденній експлуатації.

Термінал РМ 351 комплектується 4-дюймовим сенсорним екраном, що робить його привабливішим для співробітників, які звикли до сенсорних технологій та клавіатурою зі зручною для користування співробітникам Meest ПОШТА формою та розміром кнопок. Крім того, ТЗД додатково укомплектований ергономічною пістолетною рукояткою, що зменшує навантаження на кисть руки оператора.

point mobile pm351 gun in logistic meest express ukraine

Термінали забезпечують оперативний доступ до важливої для Meest ПОШТА інформації завдяки швидкому восьмиядерному чіпсету Qualcomm із частотою 2,0 ГГц, великому об'єму пам'яті та надійному зв'язку Wi-Fi.

Завдяки надміцній конструкції термінал збору даних витримує падіння на бетонну підлогу з висоти 1,5 м. Ступінь захисту IP65 забезпечує його довговічність при експлуатації у найважчих умовах, властивих розподільчим центрам.

 

Про Meest POSHTA

https://meestposhta.com.ua/about Meest ПОШТА — український поштово-логістичний оператор, що доставляє посилки, документи та вантажі по Україні та за кордон!

Meest ПОШТА вирізняється широкою мережею 4500 відділень — як власних, так і партнерських, доступними тарифами та головне — швидкою та надійною доставкою!

 

Про Ітератор

www.iterator.com.ua Iterator — міжнародна група компаній з 15-річною історією та надійний постачальник рішень в Україні. Створена в 2008 році група компаній «Ітератор» завоювала ринок завдяки інноваційному підходу: поряд з новими пристроями ми пропонували вживані дата-термінали, сканери штрих-кодів, принтери етикеток. Пропонуючи також програмне забезпечення, сервісну підтримку та оренду обладнання для штрих-кодів.

Завдяки прямим поставкам продукції з Європи, Америки та Азії в найкоротші терміни, наявності широкого асортименту продукції для автоматизації та власного сервісного центру, Iterator забезпечує високий рівень обслуговування.