0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Самообслуговування сьогодні в моді, оскільки дедалі більше підприємств, як великих, так і малих, інвестують у цю технологію, аби отримати перевагу у своїх галузях.

Переваги впровадження кіосків самообслуговування:

• скорочення часу очікування
• використання зручних способів оплати
• надання швидкого доступу до інформації
• скорочення витрат на персонал
• можливості роботи 24/7 та багато іншого

Щоб визначитись який сканер штрих коду кращий для вашої організації і процесів - розглянемо типи сканерів, дешеві ручні сканери з низькою ціною, більш зручні презентаційні сканери, продуктивні стаціонарні сканери штрих-коду, працюючі на відстані безпровідні радіосканери або сканери з пам'яттю. Сканер штрих-коду це спеціалізоване обладнання для декодування надрукованих штрихів. Штрих сканери працюють на двоїчному коді. Штрихи та пробіли в штрих-коді представляють 1 і 0 двоїчного коду. Коли світло сканера відбиває штрих-код, він дешифрує двійковий код. Білі смуги штрих-коду відбивають світло назад на сканер, чорні - поглинають. Прилад таким чином перетворює смуги на десяткові числа. Білі перетворюються на нуль, чорні - на одиницю.

Що таке ТЗД?

ТЗД – це мобільний мінікоп'ютер (деякі моделі виглядають як смартфон) із вбудованим сканером штрих-коду і часто у більш захищеному корпусі, порівняно з консьюмерськими пристроями. Іноді термінал збору даних називають сканер, іноді сканер, термінал, іноді інвентаризатор.

На нашому сайті є стаття "Як вибрати найкращий термінал збору даних?" Інформація з цієї статті вам також стане в нагоді, якщо ви вирішили купити ТЗД.

Для того, щоб ваша покупка пристрою для друку етикеток і штрих кодів була максимально вигідною і функціональною, варто розібратися в основних характеристиках принтерів етикеток, які на сьогоднійшній день пропонуються на ринку. Перш за все має значення сфера використання і обсяги друку, які має виконувати принтер, і, виходячи з цих даних, можна обрати або офісний штрих принтер з максимальним навантаженням до 2000 етикеток на добу, або напівпромисловий принтер з максимальним обсягом – до 10000 етикеток/доба, або високонадійний витривалий промисловий принтер, який може працювати у складних умовах і з цілодобовим навантаженням. Також ми пропонуємо для реалізації широкий асортимент мобільних принтерів етикеток, які мають обмеження у добових навантаженнях, але дуже зручні при роботі на складах, в польових умовах, на виробництві і в супермаркетах, оскільки вони дають можливість друкувати етикетку безпосередньо біля місця її викоритання.

Нам часто пропонують на викуп вживані термінали збору даних, ми отримуємо листи з текстом «продам термінал збору даних». Щоб спростити процес комунікації продавців з нашими менеджерами та сервіс-фнженерами, ми вирішили написати цю статтю, щоб пояснити, на що звертають увагу при покупці терміналів збору даних бв.

В чому заключається проблема при оголошенні ціни терміналу збора даних бв? Головний нюанс – це стан обладнання. Новий телефон чи автомобіль, за рідкими виключеннями, має однакові характеристики і стан. А от бв пристрій може мати такі ж характеристики, але дуже різний стан. Автомобіль, що виїхав з автосалону і проїхав навіть всього 10000 км, вже буде продаватися дешевше. І в автомобіля немає упаковки. Якщо ми говоримо саме про ТЗД – навіть вживаний кілька разів термінал без оригінальної упаковки зразу коштує дешевше. Щодо зношених терміналів з видимими подряпинами – ми також їх викупляємо.

kassovoe oborudovanie dlya roznichnoj torgovli З 1 січня 2022 року набрав чинності Закон України №128 щодо обов'язкового використання РРО/ПРРО.
Реєстратор розрахункових операцій – це пристрій, призначений для фіксації процесу купівлі-продажу між продавцем та покупцем з одночасною реєстрацією цієї дії на серверах податкової служби.
PPО бувають двох типів: традиційні та програмні.
До традиційних PPO відносять фіскальні реєстратори, що підключаються до систем POS (ноутбуків, комп'ютерів) і касові апарати, які мають можливість друкувати паперові чеки, інформація про які зберігається в пам'яті фіскального пристрою.
Програмне PPO – це програмне забезпечення (ПЗ) або віртуальна програма, яку можна встановити на будь-який зручний для підприємця пристрій: софт (драйвер) встановлюється на ноутбук, ПК, POS систему, а програма – на смартфон або планшет. При використанні ПРРО електронний чек з індивідуальним номером формується на сервері податкової служби з подальшим його збереженням, а покупець може отримати чек або у паперовому вигляді (для цього використовується пристрій для друку, найчастіше недорогий POS принтер чеків), або в електронному вигляді – смс повідомлення , на електронну пошту або зчитування QR коду.
Хто зобов'язаний використати ПРРО чи PPO у розрахунково-касових операціях з 1.01.2022?
Усі фізичні особи-підприємці (ФОП, ФОП) на загальній системі оподаткування, всі юридичні особи, всі ФОП 2-4 групи єдиного оподаткування (у тому числі онлайн інтернет магазини), з якими клієнти розраховуються готівкою або банковими картками, зобов'язані використовувати РРО або ПРРО із 1 січня 2022 року.

Що таке POS-система? Абревіатура POS має два значення Point of Sale (точка продажу) або Point of Service (точка обслуговування), що в принципі в багатьох об'єктах рівноцінно. 

POS системи - це комплекс спеціального обладнання, призначеного для прискорення роботи касирів/операторів за рахунок її автоматизації. Основою будь-якої POS системи для магазину чи ресторану є спеціалізований комп'ютер з прикладним програмним забезпеченням, де обробляються всі необхідні дані. Обладнання для системи автоматизації в будь-якому великому торгівельному/сервісному об'єкті включає ПОС систему. 

Для початку, трохи вступної інформації. Що це - чековий POS принтер – це термопринтер, який використовує технологію термодруку (випалювання інформації) на спеціальному термочутливому касовому папері, змотаному в рулони. Завдання випалювання виконує термоголовка. Такі чекові апарати необхідні для магазинів та підприємств сфери послуг, а також принтери чеків встановлюються на кухні для друку замовлень. Про те, як вибрати термопринтер в Україні, ми написали в цій статті. Зараз ми хотіли б розглянути переваги та недоліки.

Термопринтери універсальні та компактні і призначені для підприємств сфери послуг, таких як ресторани, фаст-фуди, кав'ярні, готелі, атракціони, кінотеатри та для різноманітних магазинів, у тому числі інтернет-магазинів. У комплекті зі сканерами штрих-коду та POS системами вони складають базовий комплект торговельного POS обладнання для автоматизації обліку.

Який краще вибрати термопринтер для чеків?

Плануєте купити термінал збору даних для компанії, але не можете визначитися, яка торгова марка ТЗД краща? Представляємо список найвідоміших в Україні виробників ТЗД, а також найістотніші переваги та недоліки їхнього обладнання. Про те, які характеристики терміналу збору даних треба врахувати при виборі ми писали у статті «Як правильно вибрати термінал збору даних». Наразі зупинимося на брендах ТЗД.

Термінали збору даних (інакше, ТЗД, мобільні термінали збору даних або інвентаризатори) - це пристрої, які найчастіше використовуються в логістиці, торгівлі та промисловості. На перший погляд вони нагадують удосконалені смартфони із вбудованим сканером штрих-коду. Термінали для збору даних зазвичай обладнані великим дисплеєм з екранною або кнопковою клавіатурою та можливістю бездротового зв'язку, а також дозволяють сканувати штрих-код або RFID-мітки. Найбільш важливою функцією ТЗД є можливість збирати дані та відправляти їх (часто в режимі он-лайн) до облікової системи (наприклад, ERP, складської WMS, TMS, back-office). На ринку представлено багато виробників мобільних терміналів. Які бренди слід розглядати в процесі вибору? Ось наш огляд виробників ТЗД.

Для того щоб вибрати ваги з чекодруком для магазину необхідно для початку відповісти на кілька запитань.

Де будуть розташовані ваги? У магазині (у торговому залі чи на фасовці), у виробничому цеху або ін. Наприклад, для магазину з традиційним способом продажу через прилавок або у випадку самообслуговування необхідні ваги зі стійкою, на якій розташоване друге цифрове табло, для того, щоб покупець/продавець міг перевірити точну вагу товару. У виробничих чи фасувальних цехах, де проводиться маркування та важливий зручний підхід до платформи з будь-якого боку, для зважування підійдуть ваги без стійки. У магазинах, що працюють у форматі самообслуговування, такі ваги не дуже зручні – доводиться пам'ятати коди товару, натискати додаткові кнопки після введення коду товару. Бувають ваги із кнопковою клавіатурою на стійці.