0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Якщо ви задалися питанням, як вибрати сканер штрих кодів, вам треба визначитися, як швидко потрібно сканувати штрих-коди, якого типу штрих коди потрібно сканувати, які габарити товару, що сканується, який інтерфейс підключення буде використовуватися, а також в яких умовах буде використовуватися пристрій.

Штрих сканери існують в різноманітних форм-факторах: ручні, настільні, стаціонарні. Найуживаніші - ручні і стаціонарні (вбудовані) зчитувачі кодів. Ручні сканери штрих кодів досить невеликих розмірів, зручно лягають в руку, але при використанні для більш точного позиціонування штрих коду щодо лінії сканування їх потрібно брати в руки, що знижує швидкість роботи.

Skan shtrih kod, ремонт сканеров штрих кодов, сервис сканеры шк  Ще одним різновидом є комбіновані (настільно-ручні) сканери. Перевага цього сканера полягає в тому, що його можна використовувати в якості ручного або ж стаціонарного сканера.

В продуктових магазинах, аптеках чи на АЗС ви не можете дозволити зчитувальному пристрою виходити часто з ладу або бути повільним, оскільки це може означати затримки в обслуговуванні клієнтів. А поганий досвід клієнта що був змушений чекати довше, може призвести до втрати майбутніх продажів. Щоб уникнути такої ситуації, важливо мати один із цих сканерів штрих-кодів, спеціально розроблених для торгових точок, які дозволяють зчитувати код швидко та без помилок. Стаціонарні сканери штрих-кодів, як правило, використовуються для великих супермаркетів. При скануванні товар підноситься до сканера і це значно економить час касирам. У таких сканерів більше зона сканування і швидкість зчитування.

Сучасні зчитувачі, розроблені спеціально для сектору роздрібної торгівлі, дозволяють швидко зчитувати як 1D традиційні лінійні штрих-коди (що складаються з паралельних смуг), незалежно від того, мають вони кодування EAN 13, EAN 8, Code 128 так і 2D-коди, DataMatrix і QR-код , що все частіше використовується у звичайних магазинах та електронній торгівлі. З ними ви можете читати як етикетки, так і PDF-файли, надруковані на папері або з екрану будь-якого пристрою, що стало дуже актуально з сучасними системами лояльності на купонами на знижку. Просто вибирайте 2D імідж-сканери якщо вам треба сканувати штрих-коди з екранів пристроїв.

Варто, також, звертати увагу і на спосіб передачі даних. Розрізняють такі види сканерів: кабельні, радіосканери, а також сканери з пам'яттю. Яка ж відмінність між ними? Як вже видно по самим назвам, перший вид передачі даних - це передача даних по кабелю RS-232, USB, KBW і інші (наразі все більше тільки по USB). Радіосканери - передача даних бездротова, в основному по Bluetooth.

Дротові сканери штрих-кодів не дозволяють вам переміститися до інших місць, де вам потрібно виконати сканування. Крім того, кабелі можна легко зламати чи від'єднати, перешкоджаючи передачі даних і потенційно загрожуючи безпеці працівників через нещасний випадок. Бездротові сканери мають дальність передачі даних до 100 м прямої видимості. Вони зручні тим, що не прив'язані до робочого місця співробітника, тобто користувач, якщо це необхідно, може вийти за прилавок для того, щоб відсканувати штрих-код товару. Деякі сканери мають вбудовану пам'ять і можуть працювати як накопичувач, від чого і отримали назву - сканери з пам'яттю. Інколи можна зустріти універсальні моделі, які працюють в режимі накопичення даних і в режимі он-лайн передачі. Таким є наприклад, радіосканер Winson WNI-6712V.

Сканери «вільні руки» дозволяють вам працювати з більшою свободою пересування на складі. Вам не буде потрібно тримати пристрій, завдяки сканеру-кільцю ваші руки вільні, щоб працювати з товарами або перевіряти пакувальні документи, коли ви пересуваєтеся складом, щоб провести інвентаризацію або підготувати замовлення.

Залежно від того, в яких умовах буде працювати сканер, варто звертати увагу на таку важливу характеристику, як стандарт захищеності. Чим вище клас захищеності корпусу, тим в більш складних умовах може працювати пристрій. Розрізняють сканери загального призначення, які можуть працювати в хороших умовах, наприклад в магазинах, і промислові, яким доводиться працювати в сирих і вологих приміщеннях.

Також необхідно враховувати, в діапазоні яких температур буде експлуатуватися пристрій. І, відповідно, відштовхуючись від цього, вибирати сканер для роботи в кімнатних температурах або при мінусовій температурі.

Не забувайте звертати увагу на якість сканованої вами етикетки/матеріалу. Якщо скановані етикетки будуть перебувати у відмінному стані і в яскраво освітленому приміщенні, то вам немає необхідності купувати дорогу модель. З таким завданням впорається і більш дешевий і простий сканер штрих-кодів. Ну, а якщо ж вам доведеться мати справу з пошкодженими і забрудненими штрих-кодами, то в цьому випадку не варто економити на сканері. При обмеженому бюджеті, зверніть увагу на сканери штрих коду бв, ціна яких може вирішити проблему недостатку фінансування. Також при обмеженному бюджеті, чи короткому періоді використання сканеру (на конференції чи річній інвентаризації) модна взяти сканер штрих коду в оренду

То ж ми побачили, що існує велика різноманітність як штрих-кодів, так і зчитувачів штрих-кодів для потреб кожної індустрії та компанії. Ми роздивились основні критерії, які необхідно брати до уваги при виборі сканеру штрих-кодів і будемо раді надати вам додаткові консультації по телефону. 

avtor-Svitlana