0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Банківські платіжні POS-термінали

Для автоматизації процесів продажу товарів та послуг на робочому місці встановлюють сенсорні POS-термінали або несенсорні POS-монітори з POS-системними блоками та програмне забезпечення front-office. Для спрощення роботи з готівкою такі POS-термінали та чекові POS-принтери або фіскальні принтери підключають до грошової скрині. А от для прийняття сплати за товари/послуги бо рахунку останнім часом все частіше використовують невеличкі банковські POS-термінали з сенсорним екраном.

З розвитком нових безготівкових технологій і все більшим використанням кредитних/дебетових карток для здійснення платежів підприємствам довелося адаптувати свої системи обліку, щоб дозволити здійснювати такі платежі. Все менше для платежів використовується готівка, все більше на підприємствах встановлюється платіжні термінали. Це невеликий термінал, який встановлюється в торговельних установах і має на меті обробляти платежі клієнтів, які хочуть оплатити свої покупки кредитною або дебетовою карткою.

Безготівкові платежі можуть здійснюватися набагато швидше, ніж традиційні платіжні процеси, завершуючи транзакцію лише за 5-15 секунд. Оскільки менше часу витрачається на обробку платежу та обробку готівки, підприємства можуть насолоджуватися швидшими темпами обслуговування під час процесів купівлі клієнтів. Завдяки швидшим транзакціям можна скоротити черги та зменшити кількість персоналу, призначеного для каси, що дозволить більшій кількості співробітників обслуговувати клієнтів у торговому залі.

Що робить банковський POS-термінал? Він обробляє різні види можливих методів оплати. В ідеалі термінал, який ви виберете для свого бізнесу, може приймати всі наведені нижче типи платежів: чіп, карта з магнітною полосою, безконтактні платежі.

Але компанії, що випускають кредитні картки, поступово припиняють використання кредитних карток, оснащених виключно магнітними смугами, а безконтактні модулі NFC з’явились в більшості нових моделей смартфонів. Тому нові «смарт» безконтактні платіжні термінали все більше використовуються на торгових точках.

Безконтактні платежі — це швидкий і простий спосіб для споживачів оплачувати продукти та послуги. Використовуючи нові «смарт» безконтактні платіжні POS-термінали, торговці пропонують технологію, за допомогою якої покупці можуть платити без фактичного контакту з терміналом. Це означає, що картку не треба «протягувати» або вставляти в термінал обробки.

Ці платіжні POS-термінали мають сенсорний екран та використовують технологію зв’язку NFC і можуть здійснювати платежі простим дотиком кредитної картки або смартфона покупця.

Існують різні форми безконтактних платежів, від кредитних карток до віртуальних або смарт-карт смартфонів і навіть годинників . Основні операційні системи, які пропонують безконтактні платежі, включають Google Pay, Apple Pay, Samsung Pay або інші мобільні програми, які підтримують цю технологію.

Зараз безконтактні платежі становлять понад 50% усіх транзакцій в Європі. Наразі смарт-картка або безконтактна картка є найпоширенішою безконтактною формою оплати. Ця платіжна технологія буде лише зростати у світовому масштабі і в наступні роки транзакції стануть все більш безконтактними.

Показано 1 - 1 з 1

Скинути всі фильтри