0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Оренда принтерів етикеток

Оренда принтерів штрих-коду та оренда терміналів збору даних – це відмінний вибір, якщо вашій компанії необхідно здійснити операції, які ви проводите рідко і надалі не потребуєте повсякденного використання пристроїв обліку. Наприклад, для здійснення щорічної або квартальної інвентаризації товару або основних засобів на складі/виробництві або у торговому залі/офісі. Або вам необхідно здійснити автоматизацію обліку відвідувачів заходу (виставки, конференції). Саме в таких випадках немає сенсу витрачати гроші на закупівлю нового обладнання, яке залишиться на складі після завершення заходу/робіт.

До того ж, без необхідного досвіду та знань, ви витратите багато часу на підготовку обладнання до роботи, а іноді і на розробку необхідного програмного забезпечення. Адже для проведення інвентаризації потрібне програмне забезпечення для терміналів збору даних.

Саме для таких випадків наша компанія надає таку послугу, як оренда принтерів етикеток, оренда терміналів збору даних та сканерів штрих-коду, а також програмне забезпечення для ТЗД.

Продукція, що надається в оренду, проходить попереднє налаштування та контроль якості, тому вам не потрібно буде витрачати на цей час. Програмне забезпечення для інвентаризації може бути встановлене на термінали збору даних, а ваші співробітники можуть пройти навчання по роботі з ним. Якщо ж у вас виникнуть питання під час експлуатації, то наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.

Товар можна забрати зі складу особисто. Також, можна замовити послугу доставки і ми відправимо зручною вам службою ТЗД термінали збору даних Zebra/Motorola, сканери штрих-коду, принтери етикеток Zebra.

Ми намагаємось постійно йти назустріч нашим клієнтам. У нас ви зможете отримати знижки на оренду. Залежно від терміну оренди, ціна на оренду терміналів даних та принтерів для етикеток може знижуватися. Якщо ви приймете в оренду принтер для друку етикеток на місяць, це значно знизить середню добову ціну.

Якщо у вашій компанії немає фінансової можливості придбати принтер етикеток, або даний пристрій вам необхідно для проведення будь-якого одноразового заходу - конференції, виставки, семінару і т.д., то є сенс скористатися послугою оренди, яку надає компанія Ітератор.

Крім принтерів етикеток, ми пропонуємо в оренду повний комплекс обладнання, необхідний для проведення івенту на високому рівні. Сюди входить оренда сканерів штрих кодів, терміналів збору даних, ноутбуків. При цьому все обладнання вже оснащено необхідним програмним забезпеченням і готово для експлуатації. Завдяки такому рішенню процес реєстрації і друку бейджів для ваших гостей буде максимально спрощений і займе мінімум часу.

Також ми можемо вам надати технічний супровід, яке має на увазі організацію і контроль за роботою апаратури протягом всього заходу.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті.