0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ріббони

Термотрансферний друк використовується для створення етикеток з друком високої якості і тривалого терміну зберігання - від 3-4 років до 10-15 років. Тривалість терміну зберігання залежить від якості і типу витратних матеріалів.

Термотрансферний друк здійснюється на термотрансферних принтерах етикеток і для її створення крім спеціального паперу необхідний риббон ​​- барвна стрічка.
Існує три основних типи ріббонов:
- з WAX покриттям (воскове покриття) - найбюджетныший варіант, зображення з часом стираються і вигоряють. Може використовуватися з будь-яким термотрансферним принтером етикеток Zebra, Godex і т.д., з дозволом друку 203, 300 і 600 DPI. Риббон ​​на основі воску часто використовують при друку на матовому або напівглянсової етикетці. Дана барвна стрічка може використовуватися практично у всіх сферах промисловості. Термін експлуатації - 3-4 роки;
- з WAX / REZIN покриттям (воскове і смоляне покриття) - середній по вартості варіант, характеризується більш високим рівнем зносостійкості і терміном експлуатації - 4-8 років. Фарбувальна стрічка Віск/Смола може використовуватися для друку практично на всіх видах етикеток, за рахунок значного наявності смол в складі самого риббона. Рекомендована швидкість друку - до 300 мм / сек, щільність друку можна вибирати від 203 точок на дюйм до 600.
- з REZIN покриттям (смоляне покриття) - найдорожчий тип риббона, характеризується високим рівнем зносостійкості, зображення мало схильні до стирання і вигорання, термін експлуатації - 10-15 років. Використовується для друку на етикетках і бирках з такого матеріалу: поліетилен, поліпропілен, поліестер, полівінілхлорид і нейлон, нейлон-сатин. Для отримання кращого результату перенесення інформації на етикетку рекомендуємо друкувати на швидкості не більше 250 мм / сек, і з дозволом термоголови 203, 300 і 600 DPI. Етикетка з покриттям смола може витримувати високі перепади температур, заморозку, нагрів до 180°С, механічні пошкодження, попадання кислоти і т.д.
Основні критерії вибору фарбувальної стрічки.
Матеріал риббона - для матових і напівглянсових етикеток підходить WAX і WAX / RESIN, для поліпропілену - RESIN.
Тип намотування: in - фарбувальної стороною всередину; out - фарбувальної стороною назовні; універсальний тип намотування. Намотування слід вибирати виходячи з характеристик вашого принтера. Припустимо, при використанні принтера для друку етикеток Zebra - слід вибирати риббон ​​out. А для принтерів бренду Datamax - внутрішній тип, in. Також зустрічаються принтери, які можуть друкувати на універсальному типі намоток ріббонов.
Довжина і ширина фарбувальної стрічки.
Риббон ​​витрачається з тією ж швидкістю, що і носій, тобто віддрукували 20 метрів ролик етикеток - витратили приблизно 20 метрів фарбувальної стрічки. Також, для прорахунку необхідної довжини риббона, необхідно враховувати міжрядковий інтервал між етикетками в рулоні, зазвичай він становить 2-5 мм.
Ширину фарбувальної стрічки необхідно підбирати під ширину етикетки. Для максимально ефективної друку рекомендується вибирати риббон ​​розміром на 5 мм більше, ніж ширина етикетки. Можливий друк стик в стик.
Намотування фарбувальної стрічки може бути різних варіантів, тому при підборі риббона необхідно звернути увагу на максимальну довжину намотування принтера. Наприклад, популярні настільні принтери етикеток можуть вміщати до 74 м, принтери середнього і промислового класу - 300 метрів, 450 і 600 м.
Для отримання більш докладної інформації чекаємо ваших дзвінків за телефонами, вказаними на сайті.

Прайс "Етикетки та ріббони" (етикетки термоТОП, ЕКО, напівглянець, поліпропілен).