0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Електронні цінники Hanshow

У першу чергу відповімо на найбільш поширені питання:

1) що таке електронні цінники або ESL-цінники (Electroniс shelf labels, ESL)?

2) як працюють електронні цінники?

Пропонований нами ESL-цінник компанії Hanshow являє собою RFID-позначку з вбудованим модулем Wi-fi. Такий пристрій допомагає здійснювати оновлення ціни в дистанційному режимі відразу на декількох торгових точках, при цьому має низьке енергоспоживання, що гарантує довговічну роботу системи. Акумуляторна батарея ESL-цінника здатна підтримувати працездатність цінника на протязі 5 років, що гарантує мінімальні витрати на обслуговування системи. Вся пропонована нами продукція підтримує російські шрифти / кирилицю, дозволяючи уникнути складнощів при інсталяції обладнання.

Піклуючись про зручність і безпеку своїх клієнтів, інженери корпорації спільно з італійськими фахівцями розробили нове покоління цінників, які дозволяють:

- Збільшити функціональні можливості системи за допомогою триколірних чорнил (чорного, білого і червоного кольору) з'явилася можливість виділяти акційний товар за допомогою популярної моделі цінників Hanshow Stellar. Виробник надає на вибір кілька варіантів виконання самих цінників з різним дизайном і величиною екрану. Також Hanshow виробляє графічні цінники, що працюють при мінусових температурах (від -20 ℃ до -10 ℃), спеціально для морозильних камер;

- Програмне забезпечення дозволяє легко здійснювати програмування електронних цінників і синхронізувати роботу з вашою обліковою програмою, що не потребує закупівлі додаткового обладнання і не призведе до перенесення масиву інформації зі старої облікової програми в нову. До того ж є можливість завантажувати окремі файли для оновлення цін на табло, якщо клієнтові зручніше працювати без синхронізації;

- Можливість заміни акумулятора в торговому залі без розбору самого цінника (продукцію конкурентів необхідно виносити із залу і розбирати для заміни джерела живлення). У той же час технологія електронного чорнила дозволяє зберігати інформацію на екрані, під час відсутності джерела живлення.

Нове покоління цінників HANSHOW це сучасний дизайн, нові маркетингові можливості і захист від недобросовісних покупців. Важливо відзначити і таку перевагу, як ціна, адже графічні цінники Hanshow ще й недорогі.

Корпорація Hanshow відома в світі завдяки ряду проектів в 36 країнах світу. На даний момент інтерактивні цінники Hanshow встановлені в Європі в супермаркетах Auchan в декількох країнах, Данія - мережа продуктових супермаркетів Super Brugsen, Німеччина - мережа АЗС WestFalen Gas Station, Росія - мережа супермаркетів Магніт, Австралія - ​​мережа виномаркетів The Railway Bottle Shop, ОАЕ - торговий центр Аswaaq, ПАР - мережа супермаркетів SuperSave, і багато інших. Крім того, варто відзначити, що в Європі широко використовуються електронні цінники в аптеках - таких як FarmaciaControneo (Італія) і AdlerApotheke (Німеччина). Партнерами корпорації Hanshow є більше 30 компаній в Європі, Азії, Африці та країнах Океанії.