0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Сервіси

Постійно інвестуючи в технології і розвиваючи персонал з експертизою і знанням ринку, ми готові допомогти вам у впровадженні нового програмного продукту для інвентаризації товарів, основних засобів або в реалізації проекту з автоматичного збору даних за допомогою промислових терміналів збору даних, транспортних радіотерміналів, сканерів штрих-коду і мобільних принтерів, RFID і VoIP обладнання, здійснивши радіорозвідку і налаштувавши передачу по бездротовому зв'язку. Ми можемо взяти на себе функцію управління проектом, забезпечуючи вам баланс між складом проекту і доступними ресурсами, такими як час і бюджет.

Наші консультанти раді надати допомогу на всіх стадіях проекту, починаючи з процесу вибору програмного забезпечення і початкового планування проекту, до впровадження, навчання і подальшої підтримки. Ми допоможемо якісно впровадити нове програмне забезпечення або проект з автоматичного збору даних в рамках бюджету і в строк. Незалежно від того, триватиме проект день, тиждень або кілька місяців, ми надамо вам ресурси для успішного впровадження.

Для деяких проектів при автоматизації процессов інвентаризації, надходження та відпуску товару можна купити термінал збору даних або принтер етикеток. Але іноді для проведення раз на рік масової інвентаризації товарів або основних засобів, автоматизації обліку відвідувачів на виставці або семінарі набагато вигідніше тимчасова оренда терміналу збору дданих, оренда принтерів штрих кодів, оренда програмного забезпечення для інвентаризації і навіть прокат ноутбуків. Всі ці послуги надає Ітератор.