0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Оренда обладнання

Ітератор забезпечує магазини і підприємства оптової торгівлі і сфери послуг, склади і дистриб'юторські центри, розробників програмних продуктів, виробничі та державні підприємства надійним і якісним обладнанням: терміналами збору даних ТЗД, сканерами штрих-коду, принтерами штрих-коду, бездротовими точками доступу, POS- системами.

У нас ви можете орендувати для свого магазину, складу, іншого типу підприємства обладнання відомих виробників: Zebra (Motorola, Symbol), Datalogic (PSC), Honeywell (Metrologic), Godex, Caribe, Point Mobile і ін. Крім того, у нас ви знайдете широкий асортимент аксесуарів: комунікаційно-зарядних пристроїв (кредлів), батарей, зарядних пристроїв, кабелів, чохлів, стилусів та інших аксесуарів. Разом з відомими брендами ми готові підібрати для вашого проекту це та інше обладнання.

Якщо ви бізнесмен - ви можете взяти у нас в оренду такі основні засоби, як термінали збору даних ТЗД, сканери штрих-коду, принтери штрих-коду, бездротові точки доступу, POS-системи і подивитися, як буде йти бізнес. Буває що метою придбання обладнання є автоматизація неосновної діяльності, наприклад, облік відвідувачів виставки, облік відвідувачів на будь-якому іншому заході. Під час проведення таких заходів, обладнання для автоматизації відіграє малопомітну, але важливу роль.

Навряд чи покупка і самостійна настройка серйозної техніки є правильним вибором в даному випадку, адже в такому випадку ви витратите як серйозні гроші на закупівлю всього необхідного, так і дорогоцінний час на його налаштування. Розібратися з оптимальною кількістю, якістю, потужністю без досвіду і без ради важко. Найпростіше рішення - взяти техніку напрокат.

Наша компанія давно займається технічним забезпеченням підприємств і має досвід по розробці замовних програмних продуктів, як мобільних рішень, так і для автоматизації реєстрації на захід. Щоб переконатися в ефективності інноваційних рішень, ви можете взяти в оренду програмно-апаратні комплекси - рішення по інвентаризації товарів і основних засобів, рішення по перемаркіровці - заміні цінників на товар прямо в торговому залі, рішення щодо надання інформації за допомогою прайс-чеккера / інформаційного кіоску .

Орендувавши подібні комплекси, ви можете зважити всі «за» і «проти» і вирішити, наскільки необхідне дане рішення для вашої компанії.

Компанія Ітератор надає комплексні послуги оренди. Ми надамо в оренду готові комплекти різноманітної техніки (термінали збору даних ТЗД, сканери штрих-коду, принтери штрих-коду, бездротові точки доступу, POS-системи) і програмного забезпечення (рішення для інвентаризації основних засобів, інвентаризації товарів, а також їх приходу і відпустки, обліку відвідувачів виставки, друк цінників на терміналах з вбудованим принтером прямо в торговому залі).

Кожна одиниця торгового обладнання, що надається в оренду, проходить контроль і підготовку. Будьте впевнені, що коли ви берете у нас напрокат термінали збору даних, сканери, принтери штрих-коду або інше обладнання - воно готове до роботи. Якщо ж вам потрібна допомога або технічна консультація по обладнанню або програмному забезпеченню - наші фахівці готові допомогти вам.

Прокат обладнання, пропонований нашою компанією, передбачає як доставку, так і самостійний вивіз зі складу. Ми можемо допомогти підключити і налаштувати обладнання, інсталювати програмне забезпечення, здійснити радіорозвідку, встановити точки доступу та інше.

Основне обладнання, пропоноване в оренду:

• Сканери штрих-коду

• Принтери штрих-коду

• Термінали збору даних

• Комп'ютери

• POS-системи

• Wi-Fi інфраструктура

• Програмне забезпечення

Ми надаємо в оренду надійне, якісне обладнання, програмне забезпечення та надаємо якісний сервіс.