0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт обладнання

Компанія Ітератор надає послуги з ремонту терміналів збору даних (тзд), принтерів етикеток, сканерів штрих-коду, POS систем та периферії, ваг. Ми здійснюємо ввезення деталей та комплектуючих для ремонту з-за кордону самостійно. Завдяки досвіду, власному складу запчастин, а також правильному плануванню необхідного складу ЗіП, який базується на тривалій історії роботи нашого сервісного центру Point Mobile, Zebra (Motorola, Symbol), SAM4S – ми здійснюємо ремонти швидко. І, крім того, надаємо гарантію на проведені роботи та встановлені запчастини, за умови правильної експлуатації та невнесення будь-яких змін.

Стабільність роботи устаткування після ремонту залежить як від якості комплектуючих, а й від професіоналізму майстрів. Ремонт спеціалізованого обладнання - це відповідальна та складна справа, яка потребує спеціальних знань та навичок. Звертайтеся до наших майстрів, якщо вам потрібна консультація, запчастини або ремонт терміналів збору даних, сканерів штрих-коду та принтерів етикеток, POS систем та ваг з печаткою етикеток. Ми працюємо прозоро і пояснюємо, які запчастини були замінені, що було несправно і що спричинило поломку.
Якщо термінали збору даних не сканують штрих-код або не передають дані, якщо сенсорний екран POS системи або тзд не реагує на торкання рукою або стилусом, якщо ваги з чекодруком або принтер етикеток друкують штрих-коди з пробілами, якщо не включається сканер штрих-коду - звертайтесь до нас . У разі поломки обладнання ми проводимо комплексну діагностику та виконуємо необхідний ремонт.
Для ремонту тзд Point Mobile або інших марок, терміналу збору даних Zebra MC3000 або терміналу Зебра серії MC9000, ми зробимо відновлення або заміну скан-модуля/шлейфу, заміну або компонентний ремонт материнської плати, заміну дисплея (дигітайзера) та клавіатури на термінал , оновлення прошивки або встановлення нового програмного забезпечення.
Майже будь-якого клієнта цікавить вартість ремонту терміналу збору даних (тзд), принтера етикеток, сканера штрих-коду, POS системи або ваг. Для ремонту штрих сканерів, ТЗД та принтерів етикеток Zebra (Motorola, Symbol) наш сервісний центр спочатку здійснює діагностику, що дозволяє скоротити фінансові витрати на ремонт та звести час ремонту до мінімуму.


Ціна діагностики обладнання – 400 грн.
При цьому діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту.


Якщо після діагностики ремонт ви робите у нас - діагностика безкоштовна!