0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Радіорозвідка

Більшість проектів з автоматичного збору даних, будь-то самостійне рішення або рішення в рамках проекту по автоматизації складу WMS або управління портовим терміналом TOS, пов'язане з розгортанням мобільної бездротової мережі передачі даних Wi-Fi. Для побудови такої мережі необхідно використовувати точки доступу, які виконують роль моста для мобільних терміналів між бездротовою мережею та локальної провідної мережею.

Встановлюються точки доступу в різних місцях - на стіні, на стелі, над підвісною стелею. Харчування для точки доступу надходить з інформаційного кабелю Ethernet, що підвищує простоту і компактність установки. Одна точка доступу здатна обслуговувати кілька десятків клієнтів одночасно в приміщенні площею до 1000 м2.

У разі, коли необхідно забезпечити зону покриття на різних поверхах, в декількох будівлях, на складах, розділених "важкими" перегородками, можлива установка ряду точок доступу, при цьому термінал збору даних буде працювати і на складі, і в офісі або в зоні обслуговування клієнтів (у роумінгу). Встановлюючи точки доступу в потрібних місцях можна домогтися вибіркового покриття в зоні до декількох сотень метрів і навіть більше.

Не тільки складські приміщення, але дуже часто і приміщення магазинів і офісів, оснащені великою кількістю приладів, які створюють перешкоди для проходження радіосигналу, починаючи від радіотелефонів і закінчуючи мікрохвильовими печами. Тому найбільш правильна можливість отримати реальну картину про те, як точки доступу будуть пропускати сигнал через стіни, стелажі та інші перешкоди - зробити радіорозвідку.

В результаті дослідження ви отримаєте детальну інформацію про моделі і необхідну кількості точок доступу, місцях розташування точок доступу, покритті, джерелах перешкод, харчуванні і підключенні. Проведена фахівцями радіорозвідка - єдиний шлях отримання точних даних для побудови бездротової інфраструктури, яка буде забезпечувати пересилання критичних для бізнесу даних.

Ми маємо досвід проведення радіорозвідки, а також налаштування роботи точок доступу і терміналів збору таких виробників: Zebra (Motorola / Моторола, Symbol), Point Mobile, Caribe, Datalogic (PSC), Honeywell (Metrologic, LXE, Intermec) CipherLAB.