0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Програмне забезпечення для терміналів збору даних Android

Інвентаризація за допомогою терміналу збору даних, прихід, переміщення або відпуск товару - часті операції на складі, і при автоматизації цих процесів доводиться вирішувати питання, який прикладний софт використовується в ТЗД. У зв'язку з широким розповсюдженням операційної системи Android з'являється все більше попиту на програми для ТЗД на андроїд. Компанія Ітератор пропонує таке ПЗ для ТЗД безкоштовно.

Наше ПЗ для терміналу збору даних під назвою Scan manager дозволяє створювати документи, сканувати штрих-коди, переглядати списки значень і вводити безліч різних даних. В якості бази даних використовується SQL Lite і файли TXT (текстові).

Основні функції ПЗ для ТЗД Scan manager:

- облік при надходженні та відвантаженні матеріалів та вагових продуктів;

- інвентаризація товарів та основних засобів;

- збір даних;

- обмін даними;

- пошук товару по артикулу, найменуванню, опису, штрих коду;

- перегляд даних про товар, перевірка цін.

Нова версія ПЗ для ТЗД Scan manager оснащена додатковою функцією роботи з ваговими товарами і функцією "Збір даних", яка має можливість формування файлу зі списком штрих кодів і кількістю товарів з подальшим перевантаженням файлу на сервер. Також доданий функціонал обліку продуктів у прив'язці до зон складу. 

Програма для ТЗД Scan manager Android сумісна з будь-яким типом облікової системи, функціонує на мобільних ТЗД, оснащених сканером штрих коду і сенсорним екраном.

Користувальницький інтерфейс програми для інвентаризації ТЗД з Андроїд дуже простий, зручний і зрозумілий навіть для недосвідченого оператора.

Програмне забезпечення для терміналів збору даних є для терміналів Point Mobile PM 550 і РМ 85, терміналу для складу РМ 351, для нових ТЗД Point Mobile PM 67 та РМ 75, для моделей ТЗД Caribe PL-40, Caribe PL-55, а також для терміналів Android Zebra. Якщо ви вирішите купити термінал збору даних у нас - то отримаєте програмне забезпечення для терміналів збору даних безкоштовно!

Завантажити безкоштовну beta-версію ПЗ для терміналів (ТЗД) Scan manager можна за посиланням: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1IAfvYLWGTOG5GLtWcG21K1fsZLgwr3q-&export=download (даний архів включає в себе інсталяційний apk файл, тестові файли для завантаження, інструкції зі встановлення та огляд функціоналу програми) 

Також окремо ви можете завантажити інструкцію з встановлення - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1U35jS2mzKC8F6u-dU7K2s3nu0dQDuizP&export=download та огляд функціоналу програми - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1DKCgNqamm18ik95c1msKXv9MmphSRwwn&export=download у pdf форматі.

На каналі YouTube Iterator розміщена відеоінструкція з налаштування та користування програмою для ТЗД Scan Manager https://www.youtube.com/watch?v=ZiuXqWTpj5M