0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

ПЗ для автоматизації реєстрації відвідувачів

Компанія Ітератор має багаторічний досвід в сфері розробки програмного забезпечення для автоматизації обліку і реєстрації. Так, провідними програмістами компанії розроблений софт, призначений для реєстрації відвідувачів на різного роду заходах. Раніше таке ПЗ дозволяло виробляти первинну реєстрацію учасників івенту тільки на початковому етапі (при вході). Але часто зустрічаються ситуації, коли семінари, конференції, виставки, симпозіуми складаються з декількох етапів. Оновлений софт дозволяє здійснювати поетапну реєстрацію відвідувачів при кожному відвідуванні сесії, конференції, окремого виставкового залу або навіть стенда.

Для того, щоб здійснити облік на всіх етапах, які входять в програму заходу, досить лише зчитати штрих код з бейджа відвідувача за допомогою терміналу збору даних. Також дане програмне забезпечення максимально спростило процес початкової реєстрації учасників. Для цього достатньо лише просканувати штрих код з паперового або електронного запрошення, і система автоматично згенерує індивідуальний штрих код для гостя і здійснить друк бейджа або браслета за допомогою принтера етикеток.


Такий поетапний підхід до реєстрації гостей дозволяє здійснити точний моніторинг інтересів учасників івенту, що, в свою чергу, дозволить правильно розставити пріоритети у веденні бізнесу, і відповідно, призведе до зростання показників доходів вашого підприємства. Також наша компанія надає послугу оренди повного комплексу обладнання, необхідного для організації обліку відвідувачів. Це термінали збору даних, принтери етикеток, сканери штрих коду, ноутбуки.

Попередньо всі пристрої проходять тестування в нашому сервісному центрі і повністю готові до роботи. Також ми можемо організувати технічний супровід, що дозволить провести реєстрацію на вашому заході на найвищому рівні.

Для отримання більш докладної інформації з оренди обладнання і ПЗ для реєстрації дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.