0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Програми для дизайну етикеток

Програма дизайнер етикеток надає користувачам ефективний і економічний спосіб розробки дизайну зовнішнього вигляду етикеток на принтерах штрих коду. Користувачі можуть налаштовувати шаблони відповідно до потреб свого бізнесу і друкувати етикетки, які відповідають їх завданням і стандартам відповідних галузей.

Ключові переваги програмного забезпечення для друку етикеток:

  • визначення вигляду будь-етикетки за допомогою таких функцій, як колір, розмір, форма і шрифти, генератор штрих-кодів, вставка логотипу або іншої графіки;
  • доступ до сотень шаблонів етикеток для адресних і транспортних етикеток, візитних карток, іменних бирок, бирок для одягу і т.д .;
  • підключення до різних баз даних.

Навіщо використовувати програми для дизайну етикеток?

Етикетки з клейкою основою - безцінний ресурс, який використовується компаніями для передачі важливої ​​інформації про свої продукти клієнтам. Деякі з цих ключових моментів включають найменування, склад, інструкції по товару, ціни, серійні і парт-номера і навіть логотипи компанії. Таким чином, важливо, щоб продавці і виробники використовували оптимізований додаток для друку етикеток, який може друкувати етикетки ефективно і з низькими витратами. Нагадаємо, що для друку на термотрансферних принтерах довговічних етикеток без термочутливого шару необхідний такий витратний матеріал як ріббон. Такі витратні матеріали для друку етикеток коштують грошей, і, тому, їх економне використання за допомогою ПЗ для формування зовнішнього вигляду етикетки скоротить витрати підприємства.

Економія часу. Одним з основних переваг впровадження програми для дизайну етикеток в бізнес-процес є економія часу. Маючи доступ до сотень шаблонів і налаштованих дизайнів, користувачі можуть друкувати етикетки швидше, ніж раніше. Причому, софт може працювати як з настільними принтерами штрих коду, так і з промисловими принтерами етикеток або мобільними моделями.

Відповідність вимогам - програмне забезпечення для друку етикеток надає користувачам необхідні нормативні вимоги для їх галузі. Незалежно від сфери продажу і виробництва, програма дизайнер етикеток може надати шаблон етикетки, відповідний галузевим стандартам.

Зменшіть кількість помилок друку - такі як неправильне маркування харчових алергенів, неправильні коди відстеження накладної та невірна інформація про небезпеку продукту можуть мати потенційно катастрофічні наслідки для компанії. Дизайнер для друку етикеток російською надає користувачам можливості роботи знайомою мовою, попередній перегляд, а також прості у використанні форми етикеток, які допомагають користувачам швидко друкувати точну інформацію на етикетках без ризику допустити ці помилки.

Хто використовує програмне забезпечення для друку етикеток?

За допомогою програми російською для друку етикеток роздрібні продавці можуть безкоштовно створювати бирки для продуктів, пакувальні етикетки, транспортні етикетки, RFID-етикетки, штрих-коди і багато інших.

При інвентаризації - найефективніший спосіб для відповідальних за склад відстежувати свої запаси - це роздруковувати етикетки з RFID, штрих-кодами або QR-кодами, які вони можуть прикріплювати до своїх продуктів і відслідковувати продажу і пересування по складах і покупцям.

Можливості програм дизайнерів для друку етикеток:

Шаблони - доступ до сотень готових шаблонів спростить процес створення та друку етикеток для бізнесу.

Дизайн етикеток. Можливо, найбільш очевидним варіантом використання програми для друку етикеток є доступ до налаштувань інтерфейсу дизайну етикеток. Завдяки індивідуальному дизайну етикеток користувачі можуть вибирати з їх різних розмірів, форм, кольорів і шрифтів. Користувачі можуть навіть вибирати зображення зі свого комп'ютера, які вони завантажили або створили і хотіли б роздрукувати на бирці.

Генератор штрих-коду - і роздрібні продавці, і керуючі складів несуть відповідальність за великі обсяги товарів. Найпростіший спосіб відслідковувати свої запаси - створювати штрих-коди для маркування товару, щоб вони могли сканувати кожен продукт і враховувати їх при продажу та інвентаризації. Програми для дизайну друку етикеток надають користувачам можливість генерувати штрих-коди в додатку і друкувати кожен з них на етикетці, щоб прикріпити її до свого товару.

Крім того, софт для друку етикеток російською безкоштовно може надати користувачам важливі компоненти штрих-коду, такі як міжнародні стандарти штрих-кодів і повну підтримку стандартів етикеток GS1. Це дозволяє виробникам дотримуватися необхідне форматування при маркуванні продукції.

Підтримка принтерів - дизайнер етикеток програма підтримує безліч різноманітного обладнання для друку та можуть бути сумісні від стандартних настільних принтерів чеків до промислових принтерів етикеток.

Різновиди програм дизайнерів для друку етикеток:

Розібравшись, що повинна містити етикетка на товарі - можна приступати до вибору програмного забезпечення. Ми описали і порівняли п'ять програм для дизайну етикеток тут. Вони відрізняються підключенням до базами даних, переліком мов програмування і принтерів етикеток, з якими вони можуть працювати. Наприклад, для принтерів етикеток Godex виробник поширює ПО безкоштовно, тому ви можете безкоштовно завантажити програму для дизайну етикеток, але і працювати цей софт буде тільки з пристроями друку цього виробника.

Якщо вам цікавить найбільш дешевий варіант друку етикеток з етикеткою основою, то можна використовувати принтери етикеток бу разом з безкоштовною програмою для створення дизайну етикетки.