0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Безкоштовне тестування

Автоматизація магазину, ресторану, кафе або автоматизація якогось процесу - приймання товару, інвентаризації завжди пов'язана з питаннями тестування програмного забезпечення. Коли стоїть завдання купити POS систему або термінал збору даних в велику роздрібну мережу, в рівній мірі як і принтер етикеток на виробництво або ваги в продуктовий магазин - необхідно розуміти чи витримає обладнання навантаження, чи підходить воно для умов експлуатації, чи не виникнуть проблеми, пов'язані з сумісністю вже наявного обладнання з новим?

Коли потрібно вибрати термінал збору даних замість застарілого, наприклад ТСД Android замість ТСД на Windows, або термінал збору даних для складу з більш потужною батареєю і процесором і з екраном більшого розміру - то часто постає необхідність адаптації програмного забезпечення під новий пристрій. Якщо мова йде про програмне забезпечення в потужних додатках, про підприємство з великою кількістю робочих місць, про велику кількість периферійних пристроїв - тест краще всяких слів переконає вас у правильності вибору.

Для тестування і оцінки переваг застосування нашого обладнання в проектах, Ітератор надає клієнтам і партнерам можливість отримати обладнання на тестування, без витрат на їх придбання і додаткових оплат, під гарантійний лист.

Після тесту ми просимо розповісти про отримані результати, про умови тестів (якщо мова йде наскільки ударостійкий термінал збору даних). Це допоможе запропонувати вам кращий варіант.

ВІЗМІТЬ обЛАДНАННЯ на тестИ!

Ми впевнені в найвищій якості і функціональності обладнання Point Mobile, Sam4s та інших торгових марок, за якими ми є дистриб'юторами. І ми готові переконати Вас в цьому. Ніщо не переконує краще, ніж власний досвід.

ТОВАРИ, ЯКІ ВИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ