0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

При зміні формату діяльності власники торгових об'єктів шукають шляхи продати ваги торговельні бу. Так як в нашій компанії є сервісний центр по ремонту, скупка ваг б/в для нас звична операція. Використовуючи комплектуючі з купленого старого торгового обладнання, ми можемо здешевлювати ремонт тим клієнтам, хто ще не готовий розлучитися зі своїми вагами і хоче їх відремонтувати якомога дешевше. Іноді ми навіть виробляємо скупку зламаних вагів, щоб використовувати різні дрібні запчастини під час ремонту.

Бувають і інші випадки, коли власники деяких магазинів і кіосків перебувають у сумніві - списувати старі ваги або нехай зберігаються на складі на випадок, якщо потрібно буде знову їх використовувати. Без сумніву, кожен приймає рішення самостійно. Що варто взяти до уваги, так це те, що технології змінюються і обладнання застаріває. І що стан вживаних ваг погіршується при зберіганні, особливо якщо перед їх «відправкою на склад» їм не було проведено технічне обслуговування, чистка та змащування. Бруд всередині корпусу часто веде до поломок.

Наша компанія пропонує отримати гроші за торгове обладнання б/в, яке не використовується. Ми готові купити ваги торговельні електронні б.в. в Україні, в тому числі непрацюючі. Ви швидко рятуєтеся від непотрібної техніки, не витрачаючи час на утилізацію або розміщення оголошень.

Хоча скупка торгових ваг б/в проводиться нами постійно, точну вартість ми можемо сказати тільки після огляду. Для початку нам потрібна буде інформація про парт-номери (знаходиться на шильді на звороті) та стан. Для попередньої оцінки знадобляться фотографії пристрою, можливо відео. З існуючих на ринку нам цікаві ваги з чекодруком - Mettler Toledo, CAS, DIGI, Штрих-М.