0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

ТЕРМІНАЛИ ЗБОРУ ДАНИХ

Термінали збору даних призначені для мобільних працівників, яким потрібен високопродуктивний промисловий кишеньковий комп'ютер, набагато більш надійний і довговічний, ніж звичайні споживчі КПК. Корпоративні термінали збору даних мають достатню потужність, щоб вирішувати відповідальні завдання. В той же час вони порівняно легкі і компактні, тому їх зручно носити в кишені або на ремені. Спочатку термінали збору даних використовуватися лише для інвентаризації товару і основних засобів. Більше про сфери застосування ТЗД читайте в статті "Використання мобільних терміналів збору даних".


Стандартно термінали збору даних оснащуються вбудованим сканером штрих-коду, а деякі моделі підтримкою бездротових WLAN мереж, а також WPAN мереж Bluetooth - і все це вміщено в міцний, герметичний корпус розміром як споживчий електронний наладонник. Волого- і пилонепроникні термінали розраховані на багаторазові падіння на бетон і роботу при різних температурах.

Раніше часто використовувалися off-line (або batch-термінали), які використовують пакетний режим накопичення штрих-кодів в пам'яті і подальшу передачу даних в комп'ютер (базу даних) через комунікаційно-зарядний пристрій (кредл). Останнім часом бездротові мобільні ТЗД служать для розгортання альтернативи традиційним паперовим технологіям системи збору і обробки даних, що дозволяє підвищити ефективність торгових, виробничих і логістичних процесів підприємств. Для встановлення радіозв'язку з терміналом збору даних використовується WiFi точка доступу, яка може підключатися як безпосередньо до ПК, так і до комп'ютерної мережі.

Як правило, в разі експлуатації радіотерміналу всередині приміщення, використовують термінали з інтерфейсами Bluetooth або Wi-Fi. У разі використання терміналу поза приміщенням на великій відстані обмін даними ведеться по інтерфейсу GSM / GPRS.

Різні по продуктивності термінали збору даних виробництва Motorola (Symbol), Honeywell (Metrologic), Datalogic (PSC), Intermec, LXE, M3, CipherLab працюють з різними додатками, в тому числі ресурсоємними Windows додатками. Доступні за ціною ТСД CipherLab 8001 значно відрізняються від терміналів збору даних Motorola MC 9500.

Також ТСД можуть оснащуватися різноманітними скануючими модулями одновимірних і двовимірних штрих-кодів, сканерами зі збільшеною дальністю зчитування, різними видами клавіатур. Виробники створили широкий спектр додаткових аксесуарів, які полегшують роботу з терміналами збору даних: різні власники, стенди, батареї, чохли, комунікаційно-зарядні пристрої (кредл) з різними інтерфейсами RS232 / USB / Ethernet.

Всі технічні характеристики потрібно враховувати при покупці терміналу збору даних, так само як і завдання, які ви збираєтеся виконувати. Для вирішення специфічних завдань обліку вашої корпорації пропонуємо звернути увагу на наше програмне забезпечення для терміналів збору даних і наші мобільні рішення.

Показано 1 - 24 з 206