0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт принтерів чеків Хprinter

POS термопринтери чеків відрізняються від звичайних офісних струменевих чи лазерних принтерів. Якщо офісні принтери переважно друкують на аркушах паперу з використанням витратних матеріалів (чорнил або картриджів), термопринтери можуть друкувати інформацію, графіку та штрих-коди на змотаній в рулони термочутливій касовій стрічці методом випалювання інформації за допомогою друкуючою голівки. Тому і сервісний центр по ремонту чекових принтерів, через запчастини, знання та вміння потрібні різні.

В разі поломки POS принтеру чеків краще звертатися в спеціалізований сервісний центр по ремонту касових принтерів (які також називають принтерами ПРРО – програмний РРО). Ми продаємо багато років термопринтери Xprinter. Ви можете зкачати драйвери Xprinter в нас на сайті на сторінках кожної окремої моделі. Для зручності користувачів ми розмістили детальні інструкції як налаштувати друк Xprinter, як налаштувати драйвери, встановити WIFI чи Bluetooth  з'єднання. Окремо ми пояснюємо як встановити COM драйвери, бо часто автоматично розпізнається тільки USB порт, який після встановлення не потребує конфігурування.

Ми можемо допомогти з налаштуванням принтеру Xprinter. Бувають випадки, коли принтер не друкує чеки, навіть коли драйвери встановлені правильно. У 80% випадків це проблема USB-порту, оскільки принтер за умовчанням встановлено на порт, який використовується іншим пристроєм. Просто змініть USB-порт, призначений принтеру Xprinter. Якщо ж це не ваш випадок – зателефонуйте нам для отримання консультації. Крім налаштувань та ремонту в нас ви можете замовити прошивку принтера Xprinter.

Ремонтні роботи виконують майстри високої кваліфікації, які є досвідченими спеціалістами з великим досвідом роботи ремонту касового обладнання! Ціни на ремонт чекових принтерів Xprinter, на послуги прошивки в нас невисокі. А діагностику ми виконуємо безкоштовно, якщо ремонт ви здійснюєте в нашій майстерні.

Під час діагностики ми визначаємо причину несправності, після цього ми підбираємо запчастини і погоджуємо вартість та термін ремонту. Після ремонту касовий принтер Xprinter ми збираємо, тестуємо і відправляємо вам, надаючи при цьому гарантію на використані запчастини і виконані роботи.

Наш сервіс-центр здійснює як безкоштовні гарантійні ремонти POS принтерів Xprinter, так і післягарантійні ремонти. В нас можна купити популярні запчастини, друкуючі головки/термоголовки до принтерів Xprinter.

В вас є питання: Як підключити чековий принтер до ноутбука?, Як підключити принтер чеків до планшета?, Чому не друкує принтер чеків?, Як підключити термопринтер до комп'ютера?, Як перезавантажити принтер? – звертайтеся до нашого сервісного центру!

remont XPRINTER