0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт ваг DIGI

Кожен покупець очікує точних показань від ваг з чекодруком в магазині чи на ринку. Якщо ви помітили несправність ваг з чекодруком DIGI, краще негайно звернутися до нашого сервісного центру. Самостійно ремонтуючи техніку, можна ще більше її пошкодити, а ваги – це точний прилад з складним механізмом, який вимагає правильного використання, вчасного обслуговування та професійного ремонту.

Завдяки співпраці з провідними виробниками електронних ваг галузі, ми здійснюємо гарантійну сервісну підтримку всіх проданих приладів для вимірювання ваги.

І навіть якщо під гарантійний термін техніка не підпадає, і вже немає можливості скористатися безкоштовним сервісом, що надається виробником пристрою - звертайтеся до наших фахівців, які мають професійне обладнання, величезний досвід роботи та всі необхідні теоретичні та практичні знання. Ми пропонуємо післягарантійне сервісне обслуговування ваг, як придбаних у нас, так і придбаних в іншому місці.

Наші майстри сервісної служби проведуть спеціальну діагностику та усунуть несправність, виконають ремонт будь-яких ваг з принтером DIGI за вигідними цінами. Ми ретельно очистимо всі деталі, щоб відновити повну працездатність обладнання. При необхідності ми замінимо зламані елементи, такі як тензодатчики тощо.

Ми пропонуємо наступні послуги з ремонту ваг з чекодруком DIGI:

-        заміна пошкоджених тензодатчиків

-        заміна пошкоджених / розбитих дисплеїв сенсорних ваг з чекодруком

-        заміна батарей

-        заміна пошкоджених шлейфів та роз’ємів

-        ремонт блоків живлення та електроніки ваг після стрибків струму

-        чистка та відновлення корпусу (покраска) ваг

-        калібрування

Співробітники нашого сервісного центру з ремонту ваг з чекодруком DIGI працюють у сфері ремонту техніки багато років. Вони здатні відремонтувати як сучасні моделі ваг, так і більш старі та рідкісні. Ми можемо здійснити ремонти ваг з чекодруком Mettler Toledo та ремонти ваг з чекодруком CAS. Якщо вам потрібен ремонт ваг з друком етикетки в Україні – то тільки у нас.

Ми обслуговуємо також інше торгове та касове обладнання. Відправляйте нам в ремонт принтери етикеток, термінали ТЗД, POS-системи і периферію з любого міста України і впевніться в якості наших послуг. Ремонт терміналів збору даних – наша найстаріша послуга.

remont vag digi