0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Програмне забезпечення

Незалежно від того, вас цікавить просто автоматизація інвентаризації за допомогою терміналів збору даних, принтерів штрих-коду, або ви хочете впровадити систему управління складом - ви можете покластися на нас. Наша головна спеціалізація - програмне забезпечення для терміналів збору даних і автоматизація обліку відвідувачів виставки.

Наші програми для ТЗД можуть змінюватися в розрізі функціональності і підходять як для малих і середніх, так і для великих компаній. Причому у нас ви знайдете як програми для ТЗД на андроїд, так і для терміналів збору даних з windows.

Наші розробники і впроваджувачі готові допомогти налаштувати додаток під ваші бізнес-процеси. Ітератор пропонує різноманітні пакети програмного забезпечення для роботи з терміналами збору даних, мобільними принтерами штрих-коду і будь-яким іншим обладнанням для автоматичної ідентифікації. Великий набір вже розроблених продуктів дозволяє швидко підібрати софт для ТЗД, необхідний під ваші бізнес-процеси. У нас в асортименті є продукти, розроблені для off-line і on-line режиму.

За час розробки програмного забезпечення ми переконалися, що знання специфіки галузі замовника та розуміння властивих бізнесу замовника бізнес процесів не менш важливо, ніж технічна компетенція і методологія розробки.

Ми пропонуємо ПЗ для ТЗД безкоштовно, якщо ви вирішите купити термінал збору даних у нас.