0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Шукаєте "Як налаштувати принтер для друку етикеток?" або "Як налаштувати формат етикеток?", "Як налаштувати параметри друку принтера етикеток?". Деякі підказки щодо налаштування тих чи інших параметрів ви можете знайти у відеоінструкціях на нашому каналі YouTube https://www.youtube.com/user/iterator11 У більшості випадків вам слід керуватися посібниками користувачів або інструкціями.

ДОКЛАДНІШЕ...

Шукаєте "Як підключити до комп'ютера сканер штрих кодів?" "Яка програма потрібна для сканера штрих-коду?". Налаштування сканера штрих-кодів, особливо якщо ми говоримо про сучасний сканер штрих-коду, в основному відбувається автоматично. Якщо сканер оснащений технологією PNP або "Plug and Play", це дозволяє приступити до роботи відразу після підключення.

ДОКЛАДНІШЕ...

Після покупки терміналу даних ви запитали «Як працювати з терміналом збору даних?», «Що таке ТЗД і як з ним працювати?». Поради та інструкції з експлуатації мобільних терміналів збору даних ви можете знайти у відеоінструкціях на нашому каналі YouTube https://www.youtube.com/user/iterator11

ДОКЛАДНІШЕ...