0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт POS моніторів

Якщо ви шукаєте, де здійснити ремонт POS-моніторів SAM4S чи Detaik, звертайтеся до нас – ми пропонуємо професійне обслуговування, швидкість та конкурентні ціни. Наша компанія є авторизованим сервісним центром з ремонту POS-моніторів SAM4S та Detaik в Україні, тому ми здійснюємо як гарантійні, так і післягарантійні ремонти як POS-моніторів так і ремонти POS-систем SAM4S та Detaik. Наявність сервісного центра в Україні значно скорочує терміни ремонту. Обладнання не потрібно відправляти в інші країни, витрачати час на доставку.


Ми надаємо нашим клієнтам безкоштовну діагностику в разі післягарантійного ремонту у нас, гарантію на кожен виконаний ремонт та використані запчастини. Про порядок дій при відправці касового обладнання в ремонт та різні типи обслуговування, гарантійного і негарантійного ремонту читайте тут.

Під час ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини та витратні матеріали, а також, за бажанням клієнта, найякісніші замінники. Наявність власного складу запчастин та комплектуючих, щільне співробітництво з виробниками обладнання дозволяє нам суттєво прискорити терміни та знизити вартість ремонту. Швидкість досягається без шкоди для якості. Якщо потрібно встановити рідкісну деталь, термін збільшується до кількох днів.


Основні напрямки роботи
 Ремонт POS моніторів SAM4S
Ремонт POS моніторів Detaik

Нас відрізняє надійність послуг, які ми надаємо - ми дбаємо про те, щоб наші співробітники постійно підвищували свою кваліфікацію, беручи участь у навчаннях виробників. Обираючи нас, ви отримуєте гарантію того, що сервісне обслуговування та ремонт POS-моніторів SAM4S та Detaik буде виконано відповідно до документації та рекомендацій виробника досвідченими сервісними інженерами.

Якщо Вам потрібна послуга гарантійного та позагарнтійного ремонту POS-моніторів швидко та з гарантією - звертайтесь до нашого авторизованого сервісного центру SAM4S та Detaik. Ми виконуємо всі види робіт, від перевстановлення програмного забезпечення до заміни основних вузлів пристрою. Запрошуємо до співпраці!

РЕМОНТ POS МОНІТОРІВ SAM4S DETAIK