0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт принтерів чеків G-printer

Ще зовсім нещодавно для друку чеків використовувались матричні принтери, що друкували, роблячи при цьому багато шуму. Зараз вони пішли в минуле і на їх місце прийшли тихі і швидкі термопринтери чеків. І хоч деталей в такому принтері небагато, як і інші прилади, згодом чековий принтер може виходити з ладу. Завдяки своїм невеликим розмірам, доставка в ремонт POS принтеру коштує недорого і ви можете відправити принтер чеків в ремонт до нас в Київ в авторизований сервісний центр з любого міста України: Харкова, Одеси, Житомира, Львова, Чернігова, Черкас.

Принтери чеків G-printer використовуються як для друку підтверджень про покупку, гарантійних талонів в комплекті зі звичаними ноутбуками, так і в магазинах, аптеках, сфері послуг для друку чеків як програмний РРО (ПРРО) в комплекті з POS-системами та комп’ютерами.

Часто принтери чеків встановлюють на кухнях ресторанів, фаст-фудів, кафе, піцерій для друку замовлень на приготування страв. І, зрозуміло, що на кухнях принтери чеків та квітанцій часто виходять з ладу, а поломки рідко бувають гарантійними. В офісах та магазинах більшість несправностей пов'язані із забрудненням принтера, його друкуючої головки, валів та можуть бути усунені вами.

Якщо є вертикальні білі смуги на надрукованому тексті та графіці, логотипах, штрих-кодах - огляньте друкувальну голівку та вали і якщо вони забруднені, спробуйте очистити. Якщо очищення не допомогло, зверніться до сервісного центру по ремонту принтерів чеків. Також друкуюча головка часто виходить з ладу, якщо у вас великі обсяги друку.

Можливі проблеми з принтерами чеків G-printer:

  • касовий принтер не включається
  • чековий принтер не бачить комп’ютер
  • виникають помилки під час увімкнення або друку
  • РОS принтер не друкує текст
  • є білі або темні смуги на паперовому чеку
  • друкуючий пристрій мне касову стрічку
  • є збої у роботі електронного дисплея

Ці ознаки можуть свідчити про несправність різака, шестерень, валу, друкуючої головки чи всього друкуючого механізму, головного двигуна та інших комплектуючих, особливо якщо ви не робили заміну зношених деталей згідно з рекомендаціями виробника.

Ми здійснюємо гарантійні та післягарантійні ремонти чекових принтерів G-printer. Від виробника ми маємо інструкції, керівництва по ремонту, а також можемо консультуватися, отримувати поради та рекомендації по ремонту.

 remont printeriv G PRINTER