0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт POS моніторів SAM4S

Наша компанія, як ексклюзивний дистриб'ютор SAM4S в Україні та авторизований сервісний центр пропонує гарантійний та позагарантійний ремонт POS моніторів SAM4S.

Ми маємо багаторічний досвід і необхідне обладнання для ремонту POS терміналів та POS моніторів. Ми можемо відремонтувати переважну більшість сенсорних моніторів на основі резистивної, ємнісної, РСАР технологій.

В разі негарантійного випадку найбільш коштовним є ремонт з заміною матриці. Причинами поломки матриці може бути удар, падіння з висоти, і попадання вологи. Поломка також може бути викликана несправністю електроніки (наприклад, коротке замикання), розрив шлейфа, пошкодженням світлодіодного підсвічування (може бути спричинене занадто високою напругою) і вигорянням пікселів.

Ціна на заміну матриці в більшості випадків незмінна, незалежно від моделі монітора чи POS моноблока. А от ціна самої матриці відіграє значну роль у кінцевій вартості ремонту, на яку впливають такі елементи, як, наприклад:

-        модель, рік випуску

-        виробник матриці (наприклад, Samsung, LG, AUO, Sharp)

-        клас матриці (преміум, стандарт);

-        роздільна здатність екрана

-        тип підсвічування (led, oled);

-        тип матриці (IPS, тощо);

-        частота оновлення;

-        наявність сенсорної панелі;

-        стан матриці (новий, вживаний, вже відремонтований)

При позагарантійних ремонтах ми можемо використати як оригінальні нові запчастини, так і замінники. В першу чергу наш сервіс пропонує використання оригінальних запчастин, такий ремонт більш надійний. Але так само є можливість встановлювати якісні аналоги, які коштують дешевше.

Ми пропонуємо комплексний підхід по обслуговуванню вашого торгового та Auto-ID обладнання, високу якість робіт, доступні ціни, швидку реакцію, досвідчених спеціалістів. Ми маємо великий склад запчастин і приймаємо в ремонт ТЗД Zebra, термінали Point Mobile, принтери етикеток та касові POS -термінали. В наш сервісний центр в Києві має сенс відправити в ремонт торгівельне касове обладнання з любого міста України.

РЕМОНТ POS МОНІТОРІВ SAM4S DETAIK