0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Що таке ТЗД?

ТЗД – це мобільний мінікоп'ютер (деякі моделі виглядають як смартфон) із вбудованим сканером штрих-коду і часто у більш захищеному корпусі, порівняно з консьюмерськими пристроями. Іноді термінал збору даних називають сканер, іноді сканер, термінал, іноді інвентаризатор.

На нашому сайті є стаття "Як вибрати найкращий термінал збору даних?" Інформація з цієї статті вам також стане в нагоді, якщо ви вирішили купити ТЗД.

Як розшифровується ТЗД?

ТЗД – це скорочення, абревіатура від Терміналу Збору Даних. За кордоном, а раніше іноді і на наших територіях часто використовувалося позначення PDT – портативний термінал даних.

Як перекладається ТЗД?

Можна сказати, що ТЗД перекладається як термінал збору даних, оскільки, як ми згадали вище, ТЗД – це скорочення, абревіатура від термінал збору даних.

Що таке радіотермінал?

Радіотермінали спочатку називали одні з перших моделей терміналів збору даних, оскільки вони передавали інформацію по радіоканалах. Нині ця назва вже застаріла. При цьому досі часто використовується назва мобільного тзд, хоча всі термінали за замовчуванням є мобільними.

Що може ТЗД?

Друга назва ТЗД терміналу – це інвентаризатор. І основним виконуваним завданням на початку використання була інвентаризація, її прискорення шляхом автоматизації. Перші batch або off-line термінали накопичували дані про товари і потім через комунікаційно-зарядне постачання передавали дані. Пізніше ТСС стали оснащувати радіомодулями WiFi, Bluetooth, IDA і почали використовувати для передачі даних в реальному часі і підвищення точності даних про відвантаження або про приходи товарів. Завдань, розв'язуваних з допомогою ТЗД безліч – і простежування всіх етапах виробництва чи логістики. ТЗД стали схожими на смартфони і в них почали вбудовувати фотокамери. Тепер з їх допомогою фіксують доставку товарів та стан упаковки, а також одержувач підписом підтверджує отримання. До речі, термінали зараз використовують і для інвентаризації основних засобів. І у нас на сайті є стаття про це «Ази інвентаризації основних засобів за допомогою терміналів збору даних».

Які бувають ТЗД?

За форм-фактором тсд можна поділити на два великі типи - термінали для складу в удароміцному корпусі та термінали у форматі смартфона, які давно називали наладонниками, мобільні пристрої класу EDA (enterprise digital assistant – корпоративний цифровий помічник). Також форм-фактором розрізняють: термінали Brick або Straight - стандартної форми з вбудованим в корпус сканером штрих-коду; термінали Gun з пістолетною рукояткою, на якій розташована кнопка сканування; термінали Rotate (в основному це термінали Zebra) з головою сканування, що обертається. За операційною системою зараз використовуються Android ТЗД і Windows термінали.

До класу ТЗД відносять також виконують схожі завдання, але відрізняють за розмірами та способом використання пристрою: наручні тзд (кріпляться на руку і працюють у парі зі сканером-кільцем, що надягається на палець), транспортні комп'ютери (кріпляться на навантажувач або інший транспорт і працюють у парі з радіосканером або дротяним сканером штрих-коду), мікрокіоски (кріпляться на стіну і використовуються частіше як прайс-чеккери для перевірки цін, асортименту).

Чим відрізняється сканер від ТЗД?

Іноді термінал збору даних називають сканером. Частий вираз, який ми чули в проектах, ми «пропікали» сканером штрих-коди». Але насправді дротовий сканер штрих кодів або бездротовий радіосканер - пристрій найпростіший, він тільки зчитує декодує зображення і передає інформацію на головний пристрій (комп'ютер, ноутбук, POS термінал) або на сервер.

Які ТЗД найкращі?

Тут важко дати однозначну відповідь. Найкращий ТЗД – це такий термінал збору даних, який найкраще підійде під завдання та за бюджетом. Тому в нашому асортименті ви не тільки знайдете безліч нових ТЗД від різних виробників, від дорогих до бюджетних китайських виробництв. Але ми також пропонуємо термінали збору даних бу з гарантією. Ми здійснюємо викуп ТЗД і наш сервісний центр проводить передпродажну підготовку будь-яких пристроїв, що були у використанні (будь то принтери етикеток бу або ваги з чекодруком бу). При цьому, якщо ви вирішите купити термінал збору даних у нас – ви отримаєте програму для ТЗД безкоштовно. Ну, і, звичайно, наші консультації та підтримку.

Які популярні бренди ТЗД?

Швидше за все запитавши «кращий бренд ТЗД» вам трапиться інформація про термінали Zebra (раніше Motorola, Symbol), тзд Point Mobile або Honeywell, але з кожним роком з'являються нові гравці, відбуваються злиття та придбання. Ми підготували статтю "Огляд виробників ТЗД", де детально розглянули марки терміналів збору даних в Україні.

Як працювати з ТЗД сканером?

Інтерфейс ТЗД дуже знайомий користувачеві, адже на ньому встановлені знайомі всім операційні системи Android або Windows. Але зверніть увагу, що як і комп'ютер чи ноутбук, лише операційною системою та програмою для зчитування не обійтися – потрібно буде купити програмне забезпечення для інвентаризації, приходу, відпустки товару. Вибирайте програму під ваші потреби, а ми можемо дати тзд на тести. Як дистриб'ютор Point Mobile в Україні, ми займаємося просуванням цієї торгової марки, але будемо раді надати обладнання інших брендів.

У нас приготовлено велику статтю "Використання мобільних терміналів збору даних", ознайомтеся з нею, щоб дізнатися більше про використання ТЗД.

Як користуватись ТЗД на складі?

Сам процес використання ТЗД дуже простий. Сканер штрих-коду, вбудований у термінал, випромінює точку або лінію сканування зазвичай червоного або зеленого кольору. Потрібно націлитись на штрих-код і натиснути кнопку сканування.

Кнопка сканування зазвичай розташована на рукоятці, в центрі верхньої панелі корпусу або з боків і «пропікати» = відсканувати штрих-коди не складно. Швидше за все важливіше переконатися, що функціонал вибраного програмного забезпечення терміналу покриває всі завдання.

Скільки коштує термінал збору даних?

Ціна ТЗД дуже сильно варіює від форм-фактора, ступеня удароміцності корпусу, якості збирання, бренду виробника. При обмеженому бюджеті ми пропонуємо як недорогі китайські термінали збору даних Caribe, так і термінали збору даних бу та навіть термінали збору даних, зняті з виробництва.

Чи можна взяти тзд в оренду тимчасово?

Так, якщо вам потрібний сканер-термінал лише для інвентаризації або на час проведення виставки – звертайтесь до нас. Ми надаємо ТЗД в прокат, так само як ми даємо в оренду принтери етикеток.

До речі, ми також надаємо сканери штрих-кодів в оренду і ви можете придбати у нас програмне забезпечення для обліку відвідувачів заходу (конференції, виставки, семінару).