0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт планшетів Newland

Удароміцний, водонепроникний, захищений, промисловий, вологозахищений - всі ці епітети використовують клієнти, які шукають планшети для екстремальних умов експлуатації. Звичайні ноутбуки досить крихкі, вони бояться падінь, води та пилу, відмовляються працювати при сильних вібраціях, на холоді чи у спеку. Ми пропонуємо промислові планшетні комп’ютери, здатні витримувати найсуворіші умови, включаючи планшети Newland.

Найпоширеніші проблеми з корпоративними вологозахищеними планшетами – розбитий екран, пошкоджений дисплей, поломка зарядного гнізда, розряджений слабкий акумулятор, а також системні проблеми. Ми вирішуємо ці проблеми за допомогою:

-        Перевстановлення программного забезпечення

-        Заміна екрану планшета

-        Заміна динаміка, мікрофона і модуля камери

-        Заміна USB роз’ємів та інших, карт пам'яті

-        Ремонт роз’ємів живлення, SIM-карти

-        Заміна батареї планшета

Усі батареї з часом розряджаються. Це стосується і планшетів у захищеному виконанні. Найпоширенішими симптомами розрядженої батареї є скорочення часу роботи пристрою на одному заряді, проблеми із запуском планшета або проблеми з його зарядкою. Через деякий час заміна акумулятора в планшеті стає необхідною. В терміналах збору даних батареї заміняються легко, як в офісних телефонах, а от в планшетах самостійні спроби такого роду робіт можуть призвести до пошкодження корпусу або компонентів планшета, тому ми рекомендуємо вам скористатися послугами ремонту планшета в нашому спеціалізованому центрі. У нашій майстерні є всі необхідні професійні інструменти, за допомогою яких ми виконуємо ремонт на найвищому рівні. Наші фахівці мають великий досвід в ремонті обладнання. Ми завжди надаємо гарантію на всі сервісні роботи та використані запчастини.

Якщо у вас є інша касова техніка, яка потребує ремонту (принтери етикеток, термінали збору даних, ваги самообслуговування з чекодруком, сканери штрих-коди, POS-системи і периферія) чи інших послуг, наприклад чищення - ми до ваших послуг. Наш досвідчений персонал гарантує, що після обслуговування прилади працюватимуть належним чином. Ми пропонуємо низькі ціни на ремонт планшетів і знаємо, що часто, окрім фінансових питань, важливий також час, адже водонепроникні промислові планшети є корпоративним інструментом роботи, тому ми працюємо швидко та результативно.

remont planshetiv NEWLAND