0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт сканерів штрих-коду Zebra

Іноді ми можемо подумати, що штрих-код зчитується неправильно через сканер штрих-коду, але проблеми можуть виникати і через зовнішні фактори. Ми розповімо про деякі з них.

Якщо ви самі друкуєте етикетки на принтері штрих-кодів на ваговий товар, або на товар, що не має маркування – впевніться, що проблема не в принтері. В процесі друку може заминатися рібон чи етикетка, може зіпсуватися друкуюча головка принтера. Якщо ви бачите, що ваш штрих-код не зовсім чіткий, у ньому відсутні деякі смуги, він пом'ятий або навіть перегнутий, то проблема може бути в принтері штрих-кодів, етикетці, рибоні, а не в пристрої зчитування.

Також проблема може бути в контрасті/кольорі штрих-коду. Щоб сканер міг декодувати інформацію з 1D або 2D штрих-коду, він повинен розрізняти світлі та темні елементи символу. Білі області штрих-коду відображають найбільше світла, а чорні — найменше. Сканер визначає ширину та послідовність чорних та білих смуг в 1D штрих-кодах та розмір чорних та білих зон в 2D штрих-кодах.

Якщо етикетка біла, а код чорний, то навряд чи проблема полягає в контрасті друку. Але якщо етикетка/упаковка товару має, наприклад, зелений колір і нема білої зони для штрих-коду, а ваш штрих-код, наприклад, червоний то через наявний контраст зчитувач може мати проблеми з його скануванням. Штрих-код, надрукований на блискучій поверхні, засліплює сканер. Такі ж проблеми можуть бути, якщо штрих-код знаходиться під товстою плівкою, глянцевою змятою плівкою, а в магазині яскраве освітлення.

Перевірте, чи штрих-код не розміщений на дуже зігнутій поверхні. Також треба переконатися, що навколо штрих-кода є так звана «тиха зона». На упаковці товару або на етикетці повинна бути певна відстань від штрих-коду до найближчого тексту чи зображення.

Ще одною причиною того, що сканер не зчитує штрих-коди може бути те, що для декодування деяких типів штрих-кодів потрібні спеціальні зчитувачі. Для зчитування 2D штрих-кодів та штрих-кодів з екранів мобільних пристроїв можуть не підходити сканери, які декодують 1D штрих-коди. Для зчитування невеликих за розмірами щільних штрих-кодів також підійдуть не всі сканери, треба купляти сканери HD – high density.

Якщо ви вже перевірили, все вищезазначене, а ваш пристрій для зчитування все ще не зчитує штрих-коди, то скоріш за все проблема в самому сканері. Звертайтесь до нашого сервісного центру по ремонту сканерів Zebra, ми зможемо полагодити сканер штрих коду. Ми можемо відремонтувати любі несправності сканеру штрих кода, якщо сканер штрих кода зависає, якщо сканер штрих коду відключається, якщо не працює скануюча кнопка на ручному сканері штрих-кода, якщо не передає дані Bluetooth сканер. Також ми маємо великий досвід ремонта терміналів збору даних Zebra та ремонту принтерів етикеток Zebra.

remont skaneriv ZEBRA