0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Типи технічної допомоги

Група компаній «Ітератор» є ексклюзивним дистриб'ютором та авторизованим сервісним центром в Україні з ремонту терміналів ТЗД Point Mobile, ремонту POS-систем SAM4S, ремонту принтерів етикеток GoDEX, POS моноблоків Detaik та багатьох інших брендів та продуктів. Для замовників це означає, що ми здійснюємо ремонт в Україні, перебуваючи у контакті з виробником. Вам не потрібно буде чекати, поки обладнання відправлять до сервісного центру в Європі чи в іншій частині світу. Крім того, ми маємо склад запасних частин для ремонту вищезгаданого торгівельного обладнання.

Ми пропонуємо різні види технічної допомоги:

1. Ремонт при дефекті товару, виявленому при отриманні

На більшість товарів поширюється гарантія виробника, ми допоможемо вам вирішити будь-який інцидент.

Якщо продукт не працює після його відкриття та включення, негайно зв'яжіться з нами, вказавши модель, серійний номер продукту, номер телефону та контактну особу. Ми перевіримо інформацію і дамо інструкцію по відправленню обладнання нам. Якщо інцидент підтвердиться ми відкриємо RMA у виробника, а вам пришлемо заміну.

Дуже важливо зберегти та не пошкодити оригінальну упаковку. Якщо це станеться, обладнання не підлягатиме заміні та стане товаром на гарантії.

Ми реалізуємо вживане торгове обладнання (ваги з чекодруком бв, термінали Зебра бв, принтери етикеток Зебра бв) і на таке касове обладнання ми також надаємо гарантію і присилаємо заміну при отримані на непрацюючі з якоїсь причини пристрої.

2. Ремонт товару по гарантії

Термін гарантії кожного виробу визначається самим виробником. Ми взаємодіємо з виробниками, щоб скоротити час ремонту. Як авторизований сервісний центр по ремонту POS-систем SAM4S, терміналів Point Mobile, принтерів етикеток GodeX, POS-моноблоків Detaik та інших торгових марок ми виконуємо ремонти в Україні, що значно прискорює термін ремонту.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, вказавши модель, серійний номер виробу, опис несправності, ми надамо інструкцію по відправці обладнання нам.

Якщо обладнання правильно використовувалося і підлягає гарантійному терміну, ми як авторизований сервісний центр відремонтуємо його безкоштовно. В іншому разу після діагностики ми повідомимо вам ціну ремонту.

3. Позагарантійний ремонт в нашій майстерні

Будь ласка, зв'яжіться з нами, вказавши модель, серійний номер виробу, опис несправності, номер телефону та контактну особу і ми проведемо первинну консультацію і надамо інструкції по відправці техніки до нас, якщо телефонна консультація вирішити питання не зможе. Після діагностики ви отримаєте попередній бюджет, який ви повинні прийняти, перш ніж ми почнемо ремонт. Діагностику ми проведемо безкоштовно, в разі ремонту обладнання в нашій майстерні. Ми маємо великий склад запчастин та низькі ціни на ремонт терміналів збору даних, ремонт POS-систем та ремонт іншого обладнання для автоматизації процесів обліку.

4. Ремонт на місці (на виїзді)

Ми можемо виконати ремонт на місці, з попереднім кошторисом.

Зв'яжіться з нами із зазначенням типу допомоги, яку ви бажаєте отримати, вашого місцезнаходження, моделі, серійного номера обладнання, яке потрібно відремонтувати або налаштувати, номера телефону та контактної особи. Ми зв'яжемося з вами і надішлемо вам орієнтовний кошторис, якщо це буде можливо.