0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

РІШЕННЯ

Ітератор працює на ринку роздрібної торгівлі, логістики, виробництва і сфери послуг із рішеннями з управління інформацією, які включають в себе програмне забезпечення, обладнання, послуги з консалтингу, інтеграції та сервісного супроводу.

Сьогодні стало очевидним, що для успішного управління підприємством будь-якої галузі необхідно забезпечення тісного зв'язку і координації всіх його підрозділів. За допомогою обладнання автоматичної ідентифікації та торгового обладнання (такого, як термінали збору даних ТЗД, сканери і принтери штрих-коду, POS системи, мікрокіоски виробництва Zebra (Motorola/ Моторола, Symbol), Point Mobile, Caribe, Datalogic (PSC), Honeywell ( Metrologic, LXE, Intermec), LXE, CipherLAB, Intermec, Wincor Nixdorf, IBM) і налаштованого коробкового або замовного рішення, системи управління складом WMS можна організувати універсальну систему оперативного управління підприємством.

Така система управління буде забезпечувати комплексне вирішення завдань автоматизації управління оперативними, складськими технологічними процесами.

Цінність наших рішень підтверджується прикладами успішного використання придбаних програмно-апаратних рішень, отриманих якісним сервісом і кваліфікованим консалтингом.

Показано 1 - 1 з 1