0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

POS комплект Економ POS-монітор +POS-системний блок

Касовий POS комплект використовується для організації та оптимізації всіх завдань, пов'язаних з процесом продажу. Певною мірою POS-термінал – це еквівалент перших касових апаратів, але із функціями значно більшими, ніж ті, які вони мали.

Головним елементом касового комплекта є POS системний блок з монітором або POS-моноблок «All-in-one». Відмінність від звичайного комп’ютера в тому, що касові пристрої пристосовані для пришвидшення операцій із продажу. Вони можуть працювати цілодобово, споживають мало електроенергії, виробляють мало шуму. Виробники POS-систем довго підтримують модельний ряд та випускають запчастини. POS обладнання ремонтопридатне.

На початку створення нового бізнесу, особливо коли вам потрібно інвестувати в приміщення, товари та меблі, все, що стосується автоматизації кав’ярні, ресторану, магазину пива, любої невеликої торгової точки - це багато витрат. І хоча повноцінна POS-система - це інвестиції, але з нею у вас буде контроль над усім, що ви маєте на складі, і можливість контролювати закупівлі та розвивати продажі.

Найдешевший варіант касового POS комплекту (якщо це не ноутбук) має два основні елементи: POS монітор (у багатьох випадках з сенсорним екраном) та системний блок (міні-ПК, mini PC).

Ми пропонуємо дешеві комплекти, перевірені часом в умовах України - POS монітори Detaik та POS системні блоки, з багатим вибором інтерфейсних роз’ємів для підключення опціональної периферії. Такою периферією можуть бути грошові скрині, клавіатури (звичайні чи програмовані), касові принтері чеків чи фіскальні принтери, сканери штрих-кодів, а також рідери карт з магнітними смугами.

Такий економ комплект касового обладнання підходить для невеликого кіоска, магазина, пивного ларька, торгового кіоска в центрі розваг, кав’ярні на колесах або іншого невеликого торгового об’єкту.