0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт сканерів штрих коду

Сканер штрих-коду – це дуже простий технічний засіб. Йому не потрібно окреме програмне забезпечення. Більшість сканерів готові для використання з коробки ”plug-and-play”. А додаткові налаштування робляться за допомогою сканування потрібних штрих-кодів з інструкції.

Здавалося б, що може зламатися в такому простому пристрої, як сканер штрих-коду, але навіть з ним бувають проблеми. Ви включили сканер штрих-коду, але він чомусь не зчитує штрих код? Насамперед потрібно переконатися, що причина не в самому штрих-коді. Штрих-код має білі і чорні частини (полоси або квадрати тощо). Якщо штрих-код пошкоджений, затертий, частина чорних зон вигоріла – то проблема не в сканері, а в штрих-коді. Якщо етикетка, яку ви маєте прочитати, має зморшки в області штрих-коду, то дуже ймовірно, що помилка читання спричинена самою етикеткою, а не зчитувачем.

Як перевірити чи проблема в сканері – спробуйте відсканувати штрих-код іншим пристроєм, можливо в вас є інший ручний чи настільний сканер штрих-коду. Як перевірити, чи працює ваш сканер штрих коду? Відкрийте на комп'ютері чи POS-системі любий редактор текстів (Word чи Блокнот), а після цього зчитайте штрих код. Якщо сканер видасть звуковой сигнал, а на екрані з'явиться інформація зі штрих коду – це означає що він налаштований правильно і проблема не в кабелі чи сканері. Можливо проблеми в налаштуваннях. Знайдіть інформацію як перезавантажити сканер за допомогою штрих-кодів, як скинути всі налаштуваня до заводських.

Якщо ви вирішили спробувати поремонтувати штрих-код сканер своїми руками – прочитайте нашу статтю про це. https://www.iterator.com.ua/ua/poleznye-materialy/208-remont-skanera-shtrikh-kodiv-svojimi-rukami-remont-knopki-shtrikh-skanera. Якщо все таки сканер штрих кодів Zebra, Honeywell, Mindeo не працює - звертайтесь до нашого сервісного центру по ремонту сканерів в Києві. Ми ремонтуємо торгівельне обладнання з усієї України.

У нас є необхідне обладнання як для виявлення несправностей, так і для ремонта сканерів штрих коду, а саме:

       паяльні станції

-        цифрові осцилографи

-        цифрові мультиметри

-        програматор флеш-пам'яті, eprom і eeprom

-        станції для ремонту SMD схем

-        мікроскоп для робіт по заміні smd елементів

-        інфрачервона паяльна станція для роботи по заміні BGA мікросхем

-        індукційний мегомметр

-        лабораторні джерела живлення

Нам добре відомі найбільш поширені несправності зчитувачів штрих-кодів, наші спеціалісти знають, як полагодити сканер штрих коду чи здійснити ремонт терміналу збору даних і допоможуть вирішити ваші проблеми.

remont skaneriv