0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт планшетів Zebra

Промислові планшети на транспортні комп’ютери отримали свою назву не через сферу застосування, а через можливість виконувати роботу в таких промислових умовах експлуатації як: висока вологість, пил, потрапляння крапель/бризок води, а також механічні впливи - удари, вібрації, падіння тощо. Але навыть захищені по промисловим стандартам IP планшети Зебра іноді попадають в ремонт.

Розбитий екран в планшеті – це одна з найчастіших і, на жаль, дорогих поломок. Екран може бути пошкоджений з багатьох причин. На жаль, найчастіше поломку екрана викликає сам користувач планшета через:

-        Падіння планшетного ПК

-        Падіння важкого предмета на Tablet PC планшет

-        Попадання рідини в планшетний комп’ютер і спричинення короткого замикання.

Тому заміна матриці в планшеті частіше всього є негарантійним випадком і повинна проводитися за рахунок клієнта. З іншого боку, якщо ви нещодавно купили мобільний планшет і на ньому немає видимих ​​фізичних пошкоджень, а на екрані з’являються смуги, мерехтіння, він залишається абсолютно білим або чорним, причини такого стану можуть бути визвані:

-        Проблеми з BIOS

-        Пошкодження підсвічування матриці

-        Несправність материнської плати

-        Пошкодження інвертора

В таких випадках ремонт вологозахищених планшетів може бути безкоштовним, якщо ваш пристрій ще на гарантії. Звертайтесь до сервісних центрів, що спеціалізуються на ремонті промислових планшетів Зебра, здійснюють ремонти терміналів збору даних Зебра, транспортних комп’ютерів та принтерів Zebra.remont planshetiv zebra