0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ергономічні касові стійки для POS-обладнання

Касова ергономічна збірна стійка 
Ергономічна стійка для каси – це збірна підставка, зроблена по принципу конструктора, основне призначення якої – систематизувати і упорядкувати касову зону магазина, супермаркета, бутіка, кав’ярні, аптеки , АЗС чи ресторану. 
Касова підставка довільно комплектуєтся тримачами різного типу і конфігурації відповідно до потреб і побажань власника торгового закладу. Касова стійка для POS обладнання складається насамперед з основної стійки-труби, яка кріпиться до касового стола за допомогою болтів, що входять в комплектацію. Додатково можливе обладнання тримачами для POS-монітору, банківського терміналу, сканера штрих кода, принтера чеків, клавіатури, касового апарату та інших касових POS-приладів.
Всі дроти і з’єднання приховуються у тілі стійки, що значно полегшує догляд за обладнанням, зменшує ризики перетирання кабелів і покращує зовнішній вигляд.
Кожна консоль стійки є регульованою по висоті, куту нахилу як у вертикальній площині, так і у горизонтальній, завдяки чому робоче місце касира можна облаштувати максимално зручно. 
Всі деталі збірної підставки для POS-системи виконані зі сталі і мають прогумовані внутрішні вставки для надійності утримування і довготривалої експлуатації.
Основні переваги касової стійки:
-  Естетизація робочого місця касира
-  Оптимізація розташування касових POS-пристроїв
-  Убезпечення POS-обладнання від падінь 
-  Подовження життя кабелів і з’єднань
-  Підвищення продуктивності роботи касира 
-  Можливість реконфігурації стійки у разі потреби - додавання або вилучення консолей
-  Можливість регулювання положення обладнання для більш зручної взаємодії з клієнтом.

Показано 1 - 16 з 16