0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ

Топ продажів

Sam4s GIANT-100WB(ITE) USB+WiFi Принтер…

9 840 грн
Топ продажів

Detaik DTK-1566R2 15.6″ Сенсорний широк…

13 858 грн
Новинка

Kansung K790X POS-системний блок

17 220 грн
Новинка
Наш вибір

Xprinter XP-TT424B ТТ принтер етикеток, …

7 072 грн
Топ продажів
Безкоштовне ПЗ

Point Mobile PM351 Термінал збору даних

28 700 грн
Топ продажів

Detaik AIO1568 POS моноблок Android

25 830 грн
Топ продажів

Xprinter XP-E200M, USB, POS Принтер чекі…

2 665 грн
Топ продажів
Безкоштовне ПЗ

Point Mobile PM75 Термінал збору даних

22 140 грн
Безкоштовне ПЗ

Point Mobile PM67 Термінал збору даних

21 812 грн
Безкоштовне ПЗ

Caribe ТЗД PL-40 New 2D + безкоштовне ПЗ…

15 580 грн
Топ продажів

Detaik DTK-1588R2 Сенсорний POS монітор…

12 506 грн

Про компанію

Створена у 2008 році група компаній Ітератор завоювала ринок завдяки інноваційному на той час підходу: разом з новими пристроями, ми пропонували вживані термінали збору даних, сканери штрих коду, принтери етикеток. При цьому також пропонуючи програмне забезпечення, технічне обслуговування та оренду штрих-кодуючого обладнання.

Зараз в нашому асортименті широко представлене інше торгове обладнання: чекові принтери, кіоски самообслуговування, ваги з чекодруком, модульні POS системи, POS моноблоки і різноманітну периферію (касові монітори, грошові скриньки, програмовані клавіатури).

Спеціаліст з сканерів та принтерів штрих-коду, терміналів збору даних, касового POS-обладнання, Ітератор підтримує професіоналів з роздрібної торговлі, дистрибуції, промисловості та логістики в Україні та Європі через свої офіси розташовані в Україні та Польщі.

Наш сервісний центр здійснює ремонти сканерів Zebra, Datalogic, Honeywell, терміналів збору даних Point Mobile і Caribe і принтерів етикеток Godex і Zebra, і сервісне обслуговування техніки. Ми є офіційним дистриб'ютором в Україні виробника POS систем і чекових принтерів Sam4s, ексклюзивним партнером Mindeo в Україні, ексклюзивним дистриб'ютором Point Mobile в Україні, партнером Detaik, Godex та Caribe, Numa, Generalscan, G-printer, Gole, Zjiang, інших.

Завдяки прямим поставкам продукції з країн Європи, Америки і Азії в найкоротші терміни, наявності широкої лінійки продуктів для автоматизації обліку і власному сервісному центру, Ітератор надає високий рівень обслуговування.

Ітератор – міжнародна група компанії з 15-річною історією і надійний постачальник рішень в Україні www.iterator.com.ua та в Польщі www.codeon.net.pl 

Категорії