+38 044 592 30 58

+38 068 044 16 58

0
Кошик порожній
 x 
Корзина пуста
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Популярні товари

Про компанію

Компанія Ітератор починала свою діяльність у 2008 році, реалізуючи сканери штрих коду, термінали збору даних нові та бв, принтери етикеток. Зараз в асортименті можна знайти інше торгове обладнання, ваги з чекодруком для самообслуговування, фіскальні принтери і касові апарати, модульні POS системи, POS моноблоки і різноманітну периферію (чекові принтери Star і Citizen, грошові скриньки, програмовані клавіатури Preh).

До напрямків діяльності компанії додалися програмне забезпечення для терміналів збору даних, програмне забезпечення для автоматизації обліку відвідувачів виставки, створення комп'ютерних сенсорних ваг з чекодруком, модернізації ваг з чекодруком до сенсорних. Наш сервісний центр здійснює ремонти сканерів Zebra, Datalogic (PSC), Honeywell, терміналів збору даних Point Mobile і Caribe і принтерів етикеток Godex і Zebra, і сервісне обслуговування техніки. Ми є офіційним дистриб'ютором в Україні виробника POS систем і чекових принтерів Sam4s, дистриб'ютором в Україні Caribe, дистриб'ютором в Україні Point Mobile, партнером Caribe та Detaik, Numa, Generalscan, G-printer, Gole, Zjiang, інших.

Завдяки прямим поставкам продукції з країн Європи, Америки і Азії в найкоротші терміни, наявності широкої лінійки продуктів для автоматизації обліку і власному сервісному центру, компанія Ітератор надає високий рівень обслуговування.

Ітератор - великий і надійний постачальник рішень.

Категорії