0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт принтерів етикеток GoDEX

Принтер етикеток – це пристрій, який містить в собі як механічні деталі (шестерні, вали, ролики), так і електронні. Тому його довга і надійна робота залежить від правильного налаштування, використання якісних витратних матеріалів, своєчасного технічного обслуговування, регулярної чистки та професійного ремонту. З досвіду ми можемо сміливо заявити, що таким проблемам як погано надруковані штрих-коди, застрягання етикетки та заминання рибону, змяття етикетки, найчастіше можна запобігти, своєчасно проводячи чистку друкуючої голівки, датчиків, роликів, різака. Широкий спектр послуг, що надаються нашою компанією, включає в себе налаштування, чистку, діагностику і ремонт принтерів етикеток GoDEX, як і ремонт принтерів етикеток Zebra

Першим етапом, без якого неможливо здійснити повноцінний ремонт принтерів штрих коду GoDEX, є первинна діагностика. Перевіривши термопринтер GoDEX чи термотрансферний принтер наші сервісні інженери складають попередній кошторис і оголошують термін відновлювальних робіт. Далі ми інформуємо вас про вартість ремонту і починаємо усунення дефектів при наявності згоди на ремонт. Якщо принтер вже знятий з експлуатації та закінчився час сервісної підтримки, якщо ціна ремонту принтера висока і ви задумались чи варто ремонтувати принтер – зверніть увагу на нашу послугу викуп принтерів етикеток. Можливо це буде правильнім рішенням для вас.

Якщо в вас немає підмінного фонду, ми пропонуємо послугу оренди принтерів штрих-кодів. До нас часто звертаються коли потрібен прокат принтерів етикеток на короткий період, на час реєстрації відвідувачів виставки, конференції, для проведення щорічної інвентаризації, на час пікового завантаження на свята.

Якщо в процесі ремонту виявилося, що принтер має інші приховані дефекти – ми узгоджуємо подальші дії, пропонуємо оптимальний варіант. Зкорегувавши строки і ціну послуг і підібравши запчастини для принтерів GoDEX, ми приступаємо до ремонту принтерів етикеток GoDEX: розбираємо апарат, виконуємо чистку, заміну несправної частини і збираємо в зворотній послідовності. Переконавшись в якості виконаних робіт за допомогою кінцевої діагностики та тестового друку етикетки, ми повідомляємо вам про готовність пристрою.

Ми пропонуємо наступні послуги з ремонту принтерів штрих-коду GoDEX:

-        Заміна друкуючих голівок

-        Заміна роликів і приводних пасів.

-        Заміна або ремонт материнської плати

-        Ремонт і калібрування датчиків етикеток

-        Ремонт блоків живлення

-        Заміна трансформаторів

-        Ремонт дисплеїв

-        Встановлення мережевих плат та Wi-Fi

-        Встановлення інтерфейсних плат Centronics та RS-232

-        Встановлення обрізчиків та змотчиків

-        Ми також пропонуємо оновлення прошивки (firmware).

Ми допоможемо здійснити налаштування принтера Годекс, встановити оптимальну швидкість друку та мінімальний тиск друкувальної головки, при якій забезпечується гарна якість друку. Встановлення занадто високого рівня інтенсивності може призводити до нечіткого друку зображення етикетки, подальшого неправильного сканування штрих-кодів, пропалювання риббона або навіть передчасного зносу друкувальної головки. Зазвичай нижча швидкість друку дозволяє забезпечити вищу якість.

Під час ремонту ми можемо очистити голівку та опорний валик чистящим олівцем, оскільки проблеми з якістю друку можуть бути через те, що друкуюча головка забруднена.

Після ремонту ми завжди здійснюємо калібрування принтера, адже якщо принтер не відкалібрований, він може здійснювати пропуск етикеток, друк кількох етикеток замість однієї, зміщення по вертикалі.

Група компаній Ітератор – це точна діагностика та професійний ремонт принтерів етикеток GoDEX та іншого торгівельного та POS обладнання з наданням гарантії. Завдяки постійному навчанню та багаторічному досвіду роботи наших інженерів, контакту з виробником, використанню потрібного обладнання, ми швидко усунемо несправності будь-якого рівня складності.

remont GODEX