0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт POS систем SAM4S

Виробник касового POS обладнання SAM4S дуже дбає про репутацію компанії та якість продукціїї. За роки існування компанії та присутності на ринку України POS термінали SAM4S зарекомендували себе, як надійні і довговічні. Але все таки, хоч і вкрай рідко, виникає необхідність провести ремонт POS систем SAM4S в Україні.

Ремонт POS моноблоків та модульних POS системних блоків SAM4S – завдання не з простих і потребує наявності запчастин, професійного обладнання, досвідчених майстрів, спеціальних знань та іноді, консультацій з виробником.

Можливі несправності POS-систем SAM4S:

-        Не світиться екран POS-комп’ютера

-        Поломка жорсткого диска, оперативної пам'яті або відеокарти

-        Пошкодження гнізда VGA або HDMI

-        Пошкодження інтерфейсів USB або RS-232

-        Інші механічні пошкодження

-        Зникає зображення або звук

-        Не реагує на кнопки ввімкнення

-        POS-комп’ютер працює але екран не показує картинку

Як ексклюзивний дистриб’ютор SAM4S та авторизований сервісний центр в Україні ми маємо доступ до оригінальних запчастин та комплектуючих, а також маємо право здійснювати як гарантійні так і післягарантійні ремонти. Ми здійснюємо гарантійні ремонти імпортованого в Україну POS обладнання SAM4S, а також післягарантійні ремонти.

Перед тим, як приступити безпосередньо до ремонту, співробітники нашого сервісного центру SAM4S в Україні виконують ретельну діагностику. Розуміючи, що не завжди компанія має підмінне касове обладнання, ми здійснюємо усунення несправностей максимально швидко. Після виконання ремонту ми також проводимо діагностику для того, щоб точно уникнути будь-яких неполадок та надаємо гарантію на виконані роботи та використані запчастини та комплектуючі.

Якщо в вас немає підмінного фонду, ми пропонуємо послугу оренди касової POS системи. До нас часто звертаються коли потрібен прокат скануючого та POS обладнання на короткий період.

На ціну ремонту POS систем SAM4S буде впливати в першу чергу ціна запчастин, які треба буде використати в процесі робіт з відновлення POS обладнання, а також кількість витраченого часу сервісного інженеру. Вартість запчастин залежить від моделі та року випуску пос-терміналу. Також на вартість ремонту може впливати стан техніки та кількість минулих звернень до сервісного центру.

Наприклад, дисплей є однією з найбільш чутливих частин POS-комп’ютера і дуже часто отримує механічні пошкодження через випадкові удари. Якщо дисплей пошкоджений, то, на жаль, ремонту він не підлягає і єдиний варіант повернути ноутбуку колишню працездатність - це заміна матриці.

Під час ремонту ми можемо здійснити модернізацію (upgrade) POS систем SAM4S. Ви можете придбати у нас необхідні комплектуючі і ми збільшимо об’єм жорсткого диску або оперативної пам’яті POS-моноблока, інсталюємо рідер карт з магнітною полосою чи монітор клієнта для демонстрації реклами, суми покупки.

remont SAM4S