0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Сервісний центр

Вам необхідно здійснити ремонт сканера штрих коду? Або може потрібно здійснити прошивку терміналу збору даних? А може, вам потрібні запчастини на ваги, сканери штрих кодів, принтери етикеток? Наш сервісний центр пропонує ремонт і заміну зношених деталей торгового обладнання. Завдяки діагностичному обладнанню та досвіду ми легко знаходимо причину поломки, в тому числі і приховану, і усуваємо її.

Так як компанія «Итератор» існує на ринку не перший рік, ми знаємо, як швидко і якісно вирішити ваші проблеми. Наші кваліфіковані фахівці можуть відразу назвати ціну і термін ремонту (як правило, вони залежать від роду пошкоджень). Термінали збору даних Зебра (Motorola, Symbol), принтери етикеток, сканери штрих кодів, мікрокіоскиPOS системи та інше обладнання ми можемо повернути до життя.

Будь це тріснутий корпус, термоголовка що зносилася, або материнська плата, що вийшла з ладу, ми зробимо все можливе, щоб ваше обладнання запрацювало як можна швидше. Від якості ремонту залежить робота пристрою в майбутньому, тому не варто закривати очі на дрібні проблеми, адже пізніше їх ремонт може обійтися набагато дорожче. Наші професійні та досвідчені інженери впораються практично з будь-яким завданням.

Від маленьких до великих поломок, від прочищення сканера до програмування принтерів Zebra - ми виконуємо різний спектр послуг, як гарантійного, так і не гарантійного товару. При укладанні сервісного контракту високого рівня - ми надаємо підмінний фонд на період ремонту. Якщо такого договору немає - наша компанія пропонує прокат сканерів штрих коду, оренду принтерів етикеток і оренду терміналів збору даних.

Крім того, ми відновимо ваше обладнання після падінь і механічних пошкоджень. Якщо ви володієте габаритним і важким для перевезення промисловим принтером, наш фахівець готовий виїхати до вас на підприємство і там провести діагностику.

Несправності сканерів штрих-кодів та іншого обладнання автоматичної ідентифікації - наш профіль. Ремонт сканера штрих кодів (Київ та інші міста), ремонт терміналів збору даних (Point Mobile, Zebra (Motorola, Symbol), Datalogic, Caribe) ремонт принтерів етикеток (Zebra, Godex, G-printer), ремонт термопринтеров (чекових і принтерів друку етикеток), ремонт вагів - це неповний перелік надаваних нами послуг.

Наш сервісний центр є авторизованим сервісним центром по гарантійному та післягарантійному РЕМОНТУ ОБЛАДНАННЯ терміналів збору даних Point Mobile і Caribe, POS систем Sam4s, Detaik і MiraPro, сканерів Numa. Вам не потрібно буде чекати, поки обладнання відправлять в офіційний сервісний центр виробника в іншій країні і чекати його повернення. Ми здійснимо ремонт терміналів збору даних Point Mobile і Caribe, POS систем Sam4s, Detaik і MiraPro, сканерів Numa в найкоротші терміни!