0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Ремонт POS систем

Багато серйозних поломок мають схожість із дрібними несправностями. Для того, щоб визначити причину поганої роботи пристрою, зрозуміти якій ремонт потрібен і чи взагалі має сенс ремонтувати обладнання, потрібно зробити якісну діагностику. На жаль, така робота не виконується в домашніх умовах, її слід робити в авторизованому сервісному центрі, в якому встановлене потрібне професійне обладнання і працюють майстри, які мають досвід з цим типом техніки і конкретним брендом.


 Як ексклюзивний дистриб’ютор та авторизований сервісний центр SAM4S та Detaik в Україні ми виконуємо гарантійні ремонти POS-систем SAM4S та POS моноблоків Detaik. А також ремонт POS моніторів Detaik. Ми розуміємо, що від касової техніки залежить якість обліку і швидкість обслуговування покупців, тому в нас на складі є комплектуючі та запчастини для ремонту POS-систем.


Основні напрямки роботи
Ремонт POS-систем SAM4S
Ремонт POS-систем Detaik

 


Нас відрізняє надійність послуг, які ми надаємо - ми дбаємо про те, щоб наші досвідчені сервісні інженери постійно підвищували свою кваліфікацію, беручи участь у навчаннях. Наші інженери мають можливість консультуватися у виробників та всі інструкції по ремонту. Таким чином будь-які несправності усуваються якісно і в найкоротші терміни.

Ви можете відправити в наш авторизований сервісний центр в Києві в ремонт POS-моноблокичи модульні POS-системи з любого міста України: Львова, Дніпра, Черкас, Чернігова, Одеси, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Херсона чи іншого.

Фахівці нашого сервісного центру з ремонту торгового касового обладнання мають величезний досвід роботи і мають необхідні знання в цій сфері. У майстерні встановлено спеціальне обладнання для проведення детальної діагностики та ремонту, щоб ви могли без переживань довірити майстру з ремонту POS-обладаннясвою техніку.

Ми виконуємо як простий ремонт, так і будь-який складний ремонт - повне розбирання та складання пристрою, заміну деталей або реставрацію, виявлення та ліквідація витоків, прочищення системи від пилу та бруду тощо. Переконайтесь в цьому, звернувшись до нас по телефону, пошті чи через он-лайн чат.


Ремонт POS систем СЕРВІСний ЦЕНТР УКРАЇНА